MY TV Türkiye Programları İçin Tıklayın

Yörükoğlu sütTaciz edildiğini iddia ettiği adamın otomobilini çizdi

20.01.2021 17:49

Antalya haber... Kendisine sözlü ve fiziki tacizde bulunduğunu öne süren Seray Kasapoğlu, Osman Dedecan'ın otomobilini tornavidayla çizdi. Bu olaydan iki hafta sonra Kasapoğlu'nun oturduğu binanın önüne giden Dedecan, genç kadının balkondan kendisine hakaret ettiği iddiasıyla şikayetçi oldu. Dedecan, şikayet üzerine gelen polis ve bekçilerle çıkan arbedede, biber gazı sıkılarak kelepçelenip gözaltına alındı.

Taciz edildiğini iddia ettiği adamın otomobilini çizdi

Haber merkezimize gelen Antalya haberine göre, Muratpaşa ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’ndeki evinden akşam saatlerinde çöp atmaya çıkan Osman Dedecan, park halindeki otomobilinin çizildiğini fark etti.  Güvenlik kameralarını inceleyince sonradan adının Seray Kasapoğlu olduğunu öğrendiği kadının otomobilini çizdiğini gören Dedecan, görüntülerin çıktısını alıp polise şikayetçi oldu.

SERAY KASAPOĞLU'NU TOKATLADI, AĞABEYİNİ DARBETTİ

Aynı sokakta oturan Kasapoğlu, bir gün sonra Dedecan'ın eşine, aracı kendisinin çizdiğini söyledi. Bunun üzerine taraflar arasında tartışma yaşandı. Bu tartışmadan daha sonra haberi olan Osman Dedecan ise iddiaya göre Kasapoğlu'nun evine giderek apartman içinde genç kızı tokatladı, ağabeyini darbetti.

DEDECAN, DARP RAPORU ALIP ŞİKAYETÇİ OLDU

Bu olaydan iki hafta sonra, taraflar yine karşı karşıya geldi. 14 Ocak Perşembe günü genç kızın oturduğu binanın önünde telefonla görüşen Osman Dedecan, balkona çıkan Seray Kasapoğlu'nun hakaretlerine maruz kaldığı iddiasıyla polisi aradı. Adrese polis ekipleri sevk edilirken, taraflar tartışmayı sürdürdü. Kadının kendisine hakaret ettiğini ileri süren Dedecan, polise Kasapoğlu'nun terbiyeli konuşması gerektiğini, etrafa rezil olduklarını söyledi. Burada ekiplerle Dedecan arasında tartışma çıktı. Tartışma arbedeye dönüşünce polis ve bekçiler, Dedecan'ı biber gazı sıkıp, kelepçeleyerek gözaltına aldı. Ekip otosuna alınan Dedecan, ilk olarak sağlık kontrolüne, ardından polis merkezine götürüldü. Darp raporu alan Osman Dedecan, polis, bekçiler ve Seray Kasapoğlu'dan şikayetçi oldu.

'GEL ARABADA BERABER ALKOL ALALIM CİNSEL İLİŞKİYE GİRELİM DEDİ'

Seray Kasapoğlu'nun Dedecan'a ait otomobili çizmesi ile polisler ve bekçilerle yaşanan arbede, apartmanın güvenlik kameralarına yansıdı. Cep telefonu görüntülerinde ise polis ekipleriyle olayı gören ve sokağa inen vatandaşlar arasında da kısa süreli tartışma yaşandığı görülüyor. Vatandaşlardan biri 'Tanıdığımız' derken, polis ekiplerinin ise prosedürü uyguladıklarını, birbirlerinden şikayetçilerse karakola gitmelerini söyledikleri görüntülere yansıdı.

Bir polis memuruyla vatandaş arasında geçen başka bir konuşmada ise polis memuru, 'Ben kadını da dinledim. Kadın diyor ki 'Benim arabasını çizmemdeki sebep, benim kapımda bekledi, gel arabada beraber alkol alalım, cinsel ilişkiye girelim demesi' diyor. Senin kızına böyle bir şey dense sen ne yaparsın' sözleri görüntüye yansıdı.

'BENİ BİRİYLE KARIŞTIRIYOR OLABİLİR'

Seray Kasapoğlu'nu hiç tanımadığını belirten Dedecan, “Hatta 1 Ocak günü gelen polislerin yanında kadına 'Siz bu şahıstan şikayetçi misiniz?' dediklerinde, kadın 'Hayır' diye cevap verdi. Kadının ağabeyine de 'Şikayetçi misiniz' dediklerinde o da 'Hayır' dedi. Bana sorduklarında ise mağdur olduğumu, arabamın çizildiğini söyledim. Beni biriyle karıştırıyor olabilir" ifadelerini kullandı.

'SİNİRLE TORNAVİDA ALDIM VE ÇİZDİM'

Seray Kasapoğlu ise Osman Dedecan'ı daha öncesinde tanımadığını söyledi. Dedecan ile ilk defa otomobilini çizdiği gün karşılaştığını aktaran Kasapoğlu, "O gün saat 21.00 sıralarında evime giriyordum. Arkadaşımın babasıyla sohbet ederken, önce yaklaştı ve 'Gel aracıma alkol alalım' dedi. Kolumdan tutar gibi oldu. Ben arkadaşımın evine gittim. Bir süre sonra kendi evime geldim. Sinirle tornavida aldım ve arabayı çizdim. Çizdikten sonra da pişman oldum. Kameranın da beni çektiğini gördüm" dedi.

'KONUŞMAK İÇİN GİTTİM, KARISINA OLAYI ANLATTIM'

1 Ocak günü arabanın çizildiğinin fark edildiğini ve polisin gelip inceleme yaptığını kaydeden Kasapoğlu, “Ben konuşmak için onların yanına gittim. Ben gittiğimde polis ve olayı yaşadığımız kişi yoktu. Arabanın içinde sadece karısı vardı. 'Arabayı ben çizdim' diyerek olayı birebir açıkladım. Kadına, 'Kocanız bana bu şekilde davrandı' dediğim zaman olay büyüdü. Kadın 'Benim eşim böyle bir şey yapmaz. Benim eşim alkol kullanmaz. Namazında niyazındadır. Benim senin yaşında kızım var. Böyle bir şey olmaz' gibisinden sözlü tartışma yaşadık. Olay iyice büyümesin diye evime gittim" diye konuştu.

'AĞABEYİMİ KAPININ ÖNÜNDEN İTİBAREN DARBETMEYE BAŞLADI'

Daha sonra tartışma yaşadığı Osman Dedecan'ın evin önüne geldiğini ve hakaret etmeye başladığını iddia eden Seray Kasapoğlu, “Binaya gelerek bütün zillere basmış, 'O kız burada mı?' diye herkese sormuş. Ben de ağabeyimi telefonla arayarak çağırdım. Osman Dedecan ile binanın birinci katında karşılaştık, bana orada bir tokat attı. Tokat atınca ağabeyim nefsi müdafa olarak beni korumaya çalıştı. Aşağıya indiler, Osman Dedecan ağabeyimi kapının önünden itibaren darbederek otomobilin olduğu yere kadar götürdü. Darbederken de ağza alınmayacak hakaretler etmeye devam ediyordu. Burada herkes buna şahittir" şeklinde konuştu.

'TATLIYA BAĞLANDI, HERKES EVİNE GİTTİ'

1 Ocak günü otomobili çizme olayını tatlıya bağladıklarına dikkat çeken Kasapoğlu, “Ben 'Masrafınız neyse ödeyeceğim' dedim. 'Biz sizden şikayetçi değiliz' dedik. Osman Dedecan da 'Zararımı karşılayacaksanız ben de şikayetçi değilim' dedi. Olay burada tatlıya bağlandı ve herkes evine gitti" dedi.

'SUÇUNU BASTIRMAK İÇİN BENDEN SONRA POLİSİ ARADI'

Kasapoğlu, Osman Dedecan'ın 2 hafta sonra apartmanlarının önüne gelerek hakaret etmeye başladığına dikkat çekti. Kasapoğlu, “Ben perdeden aşağı baktım. Onun olduğunu görünce aklıma direkt eski olaylar geldi. Tartışma yaşanmasını istemediğim için polisi aradım. Polise eski husumetli olduğum bir olay vardı ve şu an evimin önünde bulunuyor dedim. Sonra ise pencereye çıkarak 'Polisi aradım. Seninle hiçbir şekilde muhatap olmuyorum' dedim. Polisi aradım deyince arabasını kendi evinin önüne götürdü. Benim polisi aramam üzerine, kendisi de suç bastırmak için polisi aramış" ifadelerini kullandı.

'SUÇLU DURUMA DÜŞMEMEK İÇİN OLAYLARI İZLEDİM'

Hakaretler devam edince polis ekiplerinin Osman Dedecan'ı kelepçelediğini söyleyen Kasapoğlu, suçlu duruma düşmemek için olayları sadece izlediğini kaydetti. Kasapoğlu, “Ben polisi aradıktan sonra, kendisi de aile dostunu arayarak suç bastırmaya çalışmış. Aile dostuna 'Ben senin yanına geldim. Kız yanlış anladı. Pencereden hakarette bulundu' gibi bir şeyler diyerek karakolda ifade verdi. Ben aşağıya indiğimde ise iki polis Osman Dedecan ile konuşuyordu. Sonrasında ne olduğunu anlamadığım bir şekilde hakaretler devam edince, polisler olaya el attı. Ben olaylar büyümesin diye hiç birşey demedim. Suçlu duruma düşmemek için olan biteni izledim" dedi.

Sözlü ve fiziki taciz olduğu için sinirlendiğini ve otomobili çizdiğini kaydeden Kasapoğlu, ilk olaydan sonra birbirlerinden şikayetçi olmadıklarını, son olaydan sonra şikayetçi olduklarını sözlerine ekledi.

'KADININ BOĞAZINI SIKTI ŞU BEYEFENDİ' SÖZLERİ KAMERAYA YANSIDI

1 Ocak Perşembe günü yaşanan olaylar ise cep telefonu kameralarına yansıdı. Osman Dedecan'ın, Seray Kasapoğlu'nun ağabeyi Selim Kasapoğlu'nu darbettiği anlar anbean görüntülendi. Dedecan'ın ağabey Kasapoğlu'na yönelik 'Bana artistlik yapma, beni tanıyor musun lan, kim lan bu. Gel lan gel arabama bak' dediği görülürken, görüntüyü çeken kişinin ise 'Ayıp ediyorsun ağabey' sözleri görüntülere yansıdı. Çekilen bir başka görüntüde ise olay yerine gelen trafik polisini işaret ederek, 'Abi seni şikayet edeceğim, kadına el kaldırdığın için. Kadına el kaldırdı abla bu beyefendi. Kadının boğazını sıktı şu beyefendi' dediği anlar kaydedildi.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Diğer Haberler

Megastar Tarkan'ın yeni yıl için istediği rakam duyanları şok etti!

Megastar Tarkan'ın yeni yıl için isted..

Megastar Tarkan'ın yeni yıl için istediği rakam duyanları şok etti!
Özel Antalya Koleji Okulları'ndan ücretsiz Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı

Özel Antalya Koleji Okullarından ücret..

Özel Antalya Koleji Okulları'ndan ücretsiz Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı
MHP Antalya Milletvekili Başkan meclisten seslendi! 'Bu bir vatan borcudur'

MHP Antalya Milletvekili Başkan meclis..

MHP Antalya Milletvekili Başkan meclisten seslendi! 'Bu bir vatan borcudur'
İş umuduyla Antalya'ya geldi! Sadık Işıklı hayatını kaybetti

İş umuduyla Antalya'ya geldi! Sadık Iş..

İş umuduyla Antalya'ya geldi! Sadık Işıklı hayatını kaybetti
Google'dan tarihi güncelleme! Sayfa numaraları kaldırılıyor!

Google'dan tarihi güncelleme! Sayfa nu..

Google'dan tarihi güncelleme! Sayfa numaraları kaldırılıyor!
TFF Başkanı Büyükekşi açıkladı! Süper Lig'de yeni uygulamalar

TFF Başkanı Büyükekşi açıkladı! Süper ..

TFF Başkanı Büyükekşi açıkladı! Süper Lig'de yeni uygulamalar