MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Şampiyonluk Kupası Başkan Uysal'a armağan edildi

21.07.2019 11:56

Kocaeli’de düzenlenen Tolga Demirer Veteranlar Şampiyonası’nda, Muratpaşa Belediyesi’nin veteranlar voleybol takımı kendi yaş gruplarında şampiyon oldu. Şampiyonluk kupasını kazanan tecrübeli voleybolcular kupayı başkan Ümit Uysal’a hediye etti. 

Şampiyonluk Kupası Başkan Uysal'a armağan edildi

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Tolga Demirer Veteranlar Şampiyonası’nda Muratpaşa Belediyesi’nin 55 yaş ve üstü voleybolculardan oluşan Antalya Masters voleybol takımı, kendi yaş gruplarında şampiyon oldu. 

Paşanın tecrübeli voleybolcuları, Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen şampiyonada Ege 1980 ve Altekma ile aynı grupta yer aldı. 

21-23 Haziran tarihlerinde düzenlenen turnuvada Antalya Masters, rakipleriyle ikişer maç yaparken turnuvayı tamamlayarak kupaya uzandı. 

Voleybolcular, Kocaeli’de kazandıkları kupayı Muratpaşa Belediye Başkan’ı Ümit Uysal’a hediye etti. Başkan Uysal da Muratpaşa’da sporun bir kültür olarak yayılmasına yönelik ortaya koydukları vizyonun parçası oldukları deneyimli voleybolculara ayrıca teşekkür etti. 

Muratpaşa’da sporun her yaş grubu için ulaşılabilir olması için ciddi bir emek harcadıklarını belirten Başkan Uysal, “Bu bağlamda mahallerimizde inşa ettiği spor salonlarına yeni dönemde 5 tane daha ekleyeceğiz” dedi. 
 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı