MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Muratpaşa'dan LÖSEV'e destek

08.11.2020 18:30

Antalya haber... Antalya'da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla ilçede sivil toplum faaliyetlerinin güçlü bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Muratpaşa'dan LÖSEV'e destek

Haber merkezimize gelen Antalya haberine göre; LÖSEV Genel Koordinatör Yardımcısı Füsun Özcan ve beraberindeki heyet, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla Muratpaşa Belediye BaşkanıÜmit  Uysal'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Özcan, Antalya LÖSEV ofisini 2012'de açtıklarını belirterek, bu süreçte Muratpaşa Belediyesi'ni her zaman yanlarında görmekten büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Bunun oluşmasında Başkan Ümit Uysal'ın sahip olduğu hassasiyetin önemine dikkat çeken Özcan, “Bize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı bu anlamlı haftada size teşekkür ziyaretinde bulunmak istedik. Fiziksel olarak da bu belediye sınırları içerisinde faaliyet sürdürmekteyiz. Tek bir telefonla da bütün sorunlarımız konusunda sizlerden destek alıyoruz" diye konuştu.

"Birçok proje sivil toplum kuruluşları yerel yönetimler iş birliğinde uygulansın"

Başkan Uysal ise sivil toplum kuruluşlarının belediyelerin paydaşı olduğunu belirterek, Muratpaşa Belediyesi'nin bu anlamda çok şanslı olduğunu söyledi. Muratpaşa'da sivil toplum faaliyetlerinin güçlü bir şekilde devam ettiğini ve bu durumdan son derece memnun olduklarını dile getiren Başkan Uysal, Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri'nde (ASSİM) gerçekleştirilen çalışmalarla bu süreci daha ilerletmeyi hedeflediklerini belirtti. Başkan Uysal, şöyle konuştu:

“Pandemi bizi biraz etkiledi ama ASSİM'de hedefimiz, sivil toplum kuruluşları tarafından kamu yararına gerek ulusal gerekse uluslararası çok ciddi rakamlarda proje uygulansın, proje bazlı bütün fonlara başvurular yapılsın ve yılda 50, 100, belki daha fazla proje sivil toplum kuruluşları yerel yönetimler iş birliğinde uygulansın."

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı