MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
EMITT'te en özel fotoğraflar sergilendi

04.02.2020 14:55

30 Ocak- 02 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilen EMITT Fuarı'nda Kemer ve Antalya tanıtıldı.

EMITT'te en özel fotoğraflar sergilendi

Kemer’in ve Antalya’nın en son güncel karelerini fotoğraflayan Kültür Bakanlığı Fotoğraf Sanatçısı Muhammed Dönmezer'e, başta Antalya Valisi olmak üzere Fuara katılan diğer Büyükşehir Belediye Başkanları ve Valileri tarafından fotoğraflarına övgüler yağdırıldı. Antalya Valisi Münir Karaloğlu fotoğrafların muhteşemliği karşısında büyülendiklerini Muhammet Dönmezer’in çalışmalarını yurt dışına da taşınması gerektiğini hatırlattı. 

Çok özel fotoğraflar

EMITT 24 .Turizm Fuarı'ndaki Kemer stantında 25 özel fotoğrafı sergilenen fotoğraf sanatçısı Muhammed Dönmezer, Fuar'da en çok ilgi gören stantlar arasında yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dönmezer, “Fuara benim de fotoğraflarım ile davet edilmemden dolayı çok mutlu oldum. Çünkü yaz kış demeden ülkemizin dört bir yanı olmak kaydıyla özellikle Kemer için çektiğim çok özel fotoğrafların herkes tarafından görülmesi açıkçası beni çok mutlu etti” dedi.

EMITT Fuarına katıldılar

Seyahat acentelerı, oteller, rent a car şirketleri, turizm büroları, Turizm Bakanlıkları, Bölgesel Turizm Tanıtma Ofisleri katılıyor.  İstanbul'da gerçekleşen fuara başta Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ATSO Başkanı Davut Çetin, Turizmci Hüseyin Baraner, Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya,  Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve çok sayıda davetli katıldı 

EMITT’de neler oldu 

EMITT fuarına bilindiği gibi seyahat acentaları başta olmak üzere, oteller, rent a car  şirketleri, turizm ofisleri, Turizm Tanıtma Ofisleri ve yerel yönetim başkanları  katılıyor. Fuar da ayrıca konferanslar, keynote sunumlar, atölye çalışmaları, yerel ve uluslararası katılımcıların sahne şovları yer aldı. Turizm sektöründe faaliyet gösteren sektör profesyonellerinin buluşma noktası olan EMITT 2020’de Antalya’nın tanıtımı ve yol haritası da paylaşıldı.  Öte yandan başkanlar turizm ile ilgili öngörülerini paylaştığı toplantılar dışında, yeni trend alanlar, Türkiye Turizminin yeniliklerine yolculuk, dijital pazarlama, Yerel yönetimlerin Destinasyon Pazarlaması ve turizm yatırımları, dikkat çeken değişiklikler ve uygulanacak fikirler paylaşıldı. 


 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı