MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Cem Yılmaz ve Mars Entertainment Group arasındaki tartışma büyüyor

31.12.2018 10:20

Mars Entertainment Group’un Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar’ın röportajında yer alan “Başka Cem Yılmazlar çıkar” sözleri Cem Yılmaz'ı kızdırdı. Yılmaz, sosyal medya hesabından, konuyla ilgili sert açıklamalarda bulundu.

Cem Yılmaz ve Mars Entertainment Group arasındaki tartışma büyüyor

CGV Mars Group, Türkiye’deki sinema salonlarının çok büyük bir kısmını elinde bulunduruyor. Cinemaximum sinemalarının da sahibi olan şirket, ülkedeki sinemaya gitme alışkanlıklarına etki etmesi sebebiyle uzun süredir tepki çekiyordu.

CGV Mars, şimdi de Türkiye’nin en büyük film yapım şirketleriyle anlaşmazlık yaşıyor. 

BKM’nin 2019’un ilk günlerinde seyirciyle buluşacak olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin vizyona girişini belirsiz bir tarihe ertelenmesi, CGV Mars ve yapım şirketleri arasındaki gerilimi herkese hissettirdi. Bu gerilimin sebebi, CGV Mars Group’un, yapımcıların üretimleri üzerinden haksız kazanç elde ettiğinin düşünülmesiydi.

Son olarak Mars Entertainment Group’un Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar’ın verdiği röportajda söylediği sözler aradaki gerilimi iyice arttırdı. 

Şirketin Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar’ın Hürriyet‘tte yayımlanan röportajında söylediği sözler Cem Yılmaz’ı çok kızdırdı. Yılmaz, Twitter'da yaptığı paylaşımlarda resmen ateş püskürdü. 

İşte o röportaj:

Aylık Sinema Dergisi Altyazı'nın Genel Yayın Yönetmeni Fırat Yücel de konuya tepki gösterdi. 

Kaynak: Filmloverss

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı