MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
BİLFEN

03.01.2021 20:02

BİLFEN
  • İl/İlçe: İstanbul / Üsküdar
  • Web Sitesi: https://bilfen.com/tr
  • Telefon: 444 99 42

Okulculuk hizmetlerine 1972 yılında Ortaköy’deki Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini devralarak başlayan kurucumuz Osman ÖZTÜRK, eğitim - öğretim faaliyetlerini 1988 yılından bu yana Bilfen markası adı altında sürdürmektedir.

Bilfen adının bir marka olarak kullanıldığı ilk girişim olan Bilfen Lisesi ve Ortaokulu 1988 – 1989 eğitim - öğretim döneminde hizmete açılmıştır. Bir yıl sonra ise Bilfen İlkokulu ve Anaokulu eğitime başlamıştır.

Eğitime verilen değerin ve onun için gösterilen özenin doğal bir sonucu olarak elde edilen başarılar, markanın eğitim kalitesi ile öne çıkmasını sağlamıştır.

Köklü eğitim geçmişini ve eğitim kalitesini daha çok öğrenci ile buluşturma kararlılığı “Yeni başarılar için yeni okullar açıyoruz.” sloganıyla ivme kazanmış, kurucunun kendi gibi girişimci iki oğlunun da baba işine sahip çıkmasıyla Bilfen Okulları bugün; İstanbul, Ankara, Kayseri, Gaziantep, İskenderun, Antalya, İzmir ve Bursa’da bulunan 33 anaokulu, 20 ilkokulu, 19 ortaokulu ve 18 lisesiyle eğitime katkısı büyüyerek devam eden bir zincir hâline gelmiştir.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3