MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt

 
Patenli çocuklar trafikte korku dolu anlar yarattı

08.11.2020 12:29

Mersin'de, bir kişinin trafikte motosikletinin önünü kaldırarak ilerlediği anlar ile seyir halindeki araçların arkasına tutunan patenli çocuklar kameralara yansıdı.

Patenli çocuklar trafikte korku dolu anlar yarattı

Türkiye'de trafik kazaları can almaya devam ederken, bazı sürücüler ve yayalar tüm uyarılara rağmen kuralları hiçe sayıyor. Mersin kent merkezinde seyir halindeki araçların yolcu koltuğunda oturan kişilerce cep telefonu kamerası ile kaydedilen 3 farklı videoda, yaşanan tehlike gözler önüne serildi.


GMK Bulvarı eski devlet hastanesi önünde kaydedilen görüntüde, özel halk otobüsünün arkasına tutunan patenli bir çocuk, dakikalarca bu şekilde ilerledi.

Adnan Menderes Bulvarı üzerinde de benzer bir olay yaşandı. Hafif ticari aracın arkasına tutunan patenli 2 çocuk, tehlikeye aldırmadan yaklaşık 2 kilometre kat etti.

GMK Bulvarı eski otogar civarında kırmızı ışıkta bekleyen bir motosiklet sürücüsü de yeşil ışığın yanması ile birlikte motosikletin önünü kaldırarak metrelerce bu şekilde ilerledi.

Videolar internette paylaşılırken, sosyal medya kullanıcıları kendilerinin ve diğer sürücüleri tehlikeye atan çocuklar ile motosiklet sürücüsüne tepki gösterdi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto