MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
İstanbul'da komşu terörü! 'Sizi öldüreceğim açın kapıyı'

08.02.2021 14:50

İstanbul Başakşehir'de bir sitede oturan Zeynep S. karşı komşusu kadın tarafından tehdit edildiğini belirterek polisi aradı. Kadının akıl sağlığının yerinde olmadığına yönelik raporu olduğunu söyleyen Zeynep S., "Çift bıçakla kapımıza saldırdı. 'Sizi öldüreceğim açın kapıyı' dedi. Yetkililerden yardım istiyorum" dedi

İstanbul'da komşu terörü! 'Sizi öldüreceğim açın kapıyı'

Kayabaşı Mahallesi'nde bulunan bir sitede oturan Zeynep S., komşusu Y. G. S. ile mahkemelik oldu. İddialara göre komşu kadın Y. G. S., karşı dairede oturan Zeynep S.'nin kapısına bıçakla zarar verip ardından da kapının önündeki ayakkabıları kesmeye başladı. Zeynep S., durumu polis ekiplerine haber verdi. Gelen polis ekiplerinin zor sakinleştirdiği Y. G. S., ekiplerin yanında bıçakla Zeynep S.’yi, 'O kardeşini asansörde öldüreceğim' diyerek tehdit etti. Diğer komşularına da rahatsızlık verdiği belirtilen Y. G. S.'nin akıl sağlığının yerinde olmadığı iddia edildi. Yetkililerden yardım isteyen Zeynep S. ile bir komşusu yaşadıklarını anlattı.

''KARDEŞİNİN CESEDİNİ ASANSÖRDE BULACAKSIN' DEDİ'

Zeynep S., “Ev alma komşu al derler biz ev aldık fakat komşu alamadık. 9 yıldır bu kadınla mücadele ediyoruz. Bizim can güvenliğimiz yok şu an. Eve girip çıkamıyorum. Polis eşliğinde eve giriyorum. Bu kadınla daha önce mahkemelik olduk. Bizi ölümle tehdit ediyor. Bana 'Kardeşinin asansörde cesedini bulacaksın' dedi. Yetkililerden bu konuda yardım istiyorum. Kesin çözüm istiyorum. Akıl sağlığı yerinde olmadığına dair raporu var. Kendi kafasında sanrıları var. Bizi çeşitli iftiralarla itham ediyor. Bu konudan çok muzdaribiz. Bu şekilde itham edilmek onur kırıcı." dedi.

'BIÇAKLA KAPIMIZA SALDIRDI'

Zeynep S., “Olaylar ilk 9 yıl önce başladı. Bizi rahatsız etmeye başladı. Kendi evimizde güvende değiliz. Tek başıma dışarı çıkamıyorum. Çift bıçakla kapımıza saldırdı. 'Sizi öldüreceğim açın kapıyı' dedi. Sanırım yine krize girmiş olabileceğini düşünüyorum. Babasını da evden dışarı attı. Polislere '80 yaşındaki adam mı beni koruyacak' dedi. 112 sağlık ekipleri geldi fakat kapıyı açmadı, gitmeyeceğini söyledi. İfadeye çağrıldı ifadeye de gitmedi. Hiçbir konuda can güvenliğimiz yok." diye konuştu.

Zeynep S., “Ben öğretmenim eğitimlerim var, almam gereken eğitimlerim var. Fakat bu kadın yüzünden ben evden çıkamıyorum. İlk şikayet ettiğimizde bana saldırdı. Mahkemeye verdik. 3 yıl boyunca bu şahıs evden uzaklaştırıldı. Eve gelmedi. 1 yıl önce tekrar konutuna geri döndü. Bundan 2 gün önce bıçakla kapımıza saldırıp, 'Açın kapıyı, sizi öldüreceğim' deyip kapımıza saldırdı. Kardeşimin 2 ayakkabısını kesti." şeklinde konuştu.

Y. G. S.'nin yan komşusu ise Enes Fakılı da “Komşumuzdan şikayetçiyim. Hiçbir suçumuz olmadığı halde koridorda çocuklarıma bağırdı. Kendisinden şikayetçiyiz. Burada oturmasını istemiyoruz. Ben çocuklarımdan endişeleniyorum. Bıçakla tehdit ediyor. Ben duymadım ama eşim duymuş. Karşı komşumuza bıçakla saldırmış. Daha önce de bize ağıza alınmayacak laflar söyledi." İfadelerini kullandı.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı

Diğer Haberler

Ülkemizde yüz kızartan istatistik! İşte kadınlardan gelen yorumlar...

Ülkemizde yüz kızartan istatistik! İşt..

Ülkemizde yüz kızartan istatistik! İşte kadınlardan gelen yorumlar...
TOGG'dan 'yatırım fırsatı' dolandırıcılığına karşı uyarı!

TOGG'dan 'yatırım fırsatı' dolandırıcı..

TOGG'dan 'yatırım fırsatı' dolandırıcılığına karşı uyarı!
WhatsApp'a yeni özellik geliyor! Öneride bulunacak

WhatsApp'a yeni özellik geliyor! Öneri..

WhatsApp'a yeni özellik geliyor! Öneride bulunacak
Antalya'da televizyon hırsızları tutuklandı

Antalyada televizyon hırsızları tutukl..

Antalya'da televizyon hırsızları tutuklandı
Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı akımdan geri kalmadı!

Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge..

Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı akımdan geri kalmadı!
Bakan Soylu canlı yayında tek tek açıkladı

Bakan Soylu canlı yayında tek tek açık..

Bakan Soylu canlı yayında tek tek açıkladı