MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

 
Gözaltına alınmak istemeyen kadınlar yol ortasında soyundu!

02.11.2020 10:43

İstanbul'un Güngören ilçesinde hırsızlık yaptıkları öne sürülen 3 kadın, gözaltına alınmamak için soyundu. Trafiği alt üst eden kadınlar güvenlik görevlilerine zor anlar yaşattı.

Gözaltına alınmak istemeyen kadınlar yol ortasında soyundu!

İstanbul'un Güngören ilçesinde bulunan bir mağazada hırsızlık yaptıkları öne sürülen 3 kadın, gözaltına alınmamak için yol ortasında soyunmaya başladı. Trafiği alt üst eden kadınlar güvenlik görevlilerine zor anlar yaşattı.

Olay, geçen çarşamba akşam saatlerinde Güngören'deki bir alışveriş merkezinde yaşandı.

Tartışırken soyundular

Mağazadan hırsızlık yaptıkları iddia edilen 3 kadın, mağaza çalışanlarıyla tartıştıkları sırada soyunmaya başladı. Bunun üzerine, çalışanlar alışveriş merkezinin güvenlik görevlilerinden yardım istedi.

Güvenlik görevlilerince dışarıya çıkarılan şüpheli üç kadın, bu kez de Güngören'in en işlek caddelerinden biri olan Eski Londra Asfaltı Caddesi'nde soyunmaya başladı. Kadınlardan biri hamile olduğunu iddia ederek yere yatarken, diğer iki kadın üzerlerindeki giysileri çıkardı.

Bu sırada, caddede devriye görevi yapan bekçiler olayı fark ederek müdahale etti. Trafiği birbirine katan kadınlar, hem güvenlik görevlilerine hem de bekçilere zor anlar yaşattı. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto