MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Diyarbakır'da bir gecede 3 bomba alarmı!

02.10.2020 00:00

Diyarbakır'da terör örgütü yandaşları bir markete el yapımı patlayıcı attı. Eş zamanlı olarak 2 farklı noktaya yerleştirilen bomba süsü verilmiş düzenekler güvenlik güçleri tarafından imha edildi. Polis ekipleri şahısların yakalanması için operasyon başlattı.

Diyarbakır'da bir gecede 3 bomba alarmı!

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde terör örgütü yandaşları, bir markete el yapımı patlayıcı attı. Patlayıcı markete yetişmeden infilak ederken, saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Bomba süsü verilmiş paketler yerleştirildi

Bu olayla aynı saatlerde kentin Bağlar ve Sur ilçelerindeki iki farklı noktaya bomba düzeneği süsü verilmiş paketler yerleştirildi. Bağlar ilçesi Cengizler Caddesi üzerine bırakılan bomba süsü verilmiş düzeneğin fark edilmesi üzerine vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen bomba imha ekipleri, yolu trafiğe kapatarak paketi fünye ile infilak ettirdi.

Sur ilçesi On Gözlü Köprü civarına bırakılan yine bomba süsü verilmiş paketi gören vatandaşlar durumu güvenlik güçlerine bildirdi. Yolun trafiğe kapatılmasının ardından buradaki paket de eş zamanlı olarak bomba imha ekiplerince patlatıldı. Olaylarda ölen ya da yaralanan olmazken, trafiğe kapatılan caddeler, kontrollü olarak tekrar açıldı.

Güvenlik güçleri paketleri incelemeye alırken, şahısların yakalanması için operasyon başlatıldı.

Öte yandan, paketlerin imha edilmesi sırasında çıkan ses nedeniyle bazı çocukların korkudan ağladığı görüldü.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı