MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın

Konyaaltı

Muratpaşa banner reklam


Kick boksta Türkiye ikincisi oldu

22.01.2019 10:29

Bilecik’in Pazaryeri ilçesi sporcularından Ayşe Turan, Antalya’da yapılan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında Low Kick Contact Gençler 70 kilo kızlarda Türkiye 2.si oldu.Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yapılan turnuva, büyükler, yıldızlar,...

Kick boksta Türkiye ikincisi oldu

Bilecik’in Pazaryeri ilçesi sporcularından Ayşe Turan, Antalya’da yapılan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında Low Kick Contact Gençler 70 kilo kızlarda Türkiye 2.si oldu.

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yapılan turnuva, büyükler, yıldızlar, gençler ve minikler kategorilerinde düzenlendi ve 60 ilden 2 bin sporcu katıldı.

Pazaryeri, bu turnuvaya 5 sporcu ile katıldı. Pazaryeri Halk Eğitimi Merkezi tarafından 2015 yılında açılan kick boks kurslarında, antrenör Fehmi Piliç yönetiminde yetiştirilen kursiyer Ayşe Turan, Pazaryerisporda görev yapıyor. Ayşe Turan’ın Türkiye ikincisi olması, Bilecik’te ve Pazaryeri’nde sevinçle karşılandı.

Kick boks antrenörü Fehmi Piliç, “İkinci olan sporcusunu kutlayarak, en büyük hedefinin Pazaryeri’nden milli sporcu çıkartarak, Avrupa ve Dünya kick boks şampiyonalarına sporcu göndermek olduğunu; Pazaryeri Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan spor kurslarının, Pazaryeri’ndeki sporun gelişmesine çok büyük katkılar sağlamaktadır” dedi.

SUR YAPI

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Tahtakale spot

Corendon

Adin

Konyaaltı Belediyesi esnafım

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto