MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın

Konyaaltı

Muratpaşa banner reklam


Gölpazarı’nda çiftçi eğitim ve yayım çalışmaları

22.01.2019 11:54

Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şubesi tarafından düzenlenen çiftçi eğitim ve yayım çalışmalarına Gölpazarı ilçesinde devam edildi.Gölpazarı İlçe Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda...

Gölpazarı’nda çiftçi eğitim ve yayım çalışmaları

Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şubesi tarafından düzenlenen çiftçi eğitim ve yayım çalışmalarına Gölpazarı ilçesinde devam edildi.

Gölpazarı İlçe Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlenen programa; Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Hasan Bingöl, Gölpazarı Tarım ve Orman İlçe Müdürü Şaban Pehlivan, Gölpazarı Ziraat Odası Başkanı Mehmet Denizli ve çiftçiler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş, ülkede yapılan tarım ve hayvancılıkta modern üretime geçilmesinin gerekliliğinden bahsederken, köylerde gerçekleştirilen gerek üretim gerekse hastalık ve zararlılar ile mücadele çalışmalarında birlikte hareket edilmesi gerektiğinin altını çizdi. Yoldaş, "Gidilmedik köy, selam verilmedik bir çiftçimiz Kalmayacak. Çiftçi eğitim ve yayım çalışmaları kapsamında 7’den 70’e tarımın her noktasında alın teri ile toprağı buluşturan üreticiye gece gündüz demeden çeşitli konularda eğitim vereceğiz” dedi.

Eğitim çalışması Tekniker Hakan Kayılı’nın ’2018-2019 Yılı Tarımsal Desteklemeler’ konusunda yapmış olduğu bilgilendirme sunusu ve ardından üreticilerin soru ve önerilerinin cevaplandırılması ile sonlandırıldı.

SUR YAPI

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Tahtakale spot

Corendon

Adin

Konyaaltı Belediyesi esnafım

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto