MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın

Konyaaltı

Muratpaşa banner reklam


Çocuk sinemaları yoğun ilgi görüyor

21.01.2019 18:06

Bozüyük Belediyesi tarafından çocuklara karne hediyesi olarak düzenlenen ve yoğun ilgi ile takip edilen sinema günleri Rafadan Tayfa Dehliz Macerası ve Karlar Prensi Elliot adlı film gösterimi ile devam etti.Çocukların eğitimleri kadar onların...

Çocuk sinemaları yoğun ilgi görüyor

Bozüyük Belediyesi tarafından çocuklara karne hediyesi olarak düzenlenen ve yoğun ilgi ile takip edilen sinema günleri Rafadan Tayfa Dehliz Macerası ve Karlar Prensi Elliot adlı film gösterimi ile devam etti.

Çocukların eğitimleri kadar onların sosyal, kültürel ve sportif ihtiyaçlarını da karşılamaya özen gösteren Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, birinci yarı yıl boyunca derslerine çok çalışan ve dinlenmeyi hak eden öğrenciler için eğlenceli bir etkinlik olarak bu yıl 4.’sü düzenlenen Sinema Günleri Etkinliği yoğun ilgi görüyor. Ücretsiz sinema günlerinde çocuklar bu gün Rafadan Tayfa Dehliz Macerası ve Karlar Prensi Elliot adlı filmleri izleyerek neşeli bir gün geçirirken yarın da saat 13:30’da Sagu Pagu, saat 15:00’de de Kayıp Prens adlı filmleri izleyebilecekler.

SUR YAPI

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Tahtakale spot

Corendon

Adin

Konyaaltı Belediyesi esnafım

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto