MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın

Konyaaltı

Muratpaşa banner reklam


Başkan Can, kapalı pazar esnafı ile bir araya geldi

22.01.2019 11:59

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can ve AK Parti Teşkilatı üyeleri, kapalı pazar esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek, hayırlı işler temennisini iletti.AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı...

Başkan Can, kapalı pazar esnafı ile bir araya geldi

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can ve AK Parti Teşkilatı üyeleri, kapalı pazar esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek, hayırlı işler temennisini iletti.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman ve partililerin olduğu ziyarette vatandaşlar ve esnafın talepleri dinlendi. Belediye Başkanı Nihat Can, yapılan ziyaret hakkında yaptığı değerlendirmede, “Seçim Koordinasyon Merkezi çalışmalarımız kapsamında kapalı pazar esnafımızı ziyaret ederek tüm esnaflarımıza hayırlı işler temennisinde bulunduk. Onların bizlere iletmek istedikleri sorun ve talepleri yerinde aldık. Vatandaşlarımızdan aldığımız memnuniyet ve güçle, Bilecik’imize hizmet aşkımız hiç bitmeyecek. Gayemiz vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmak” ifadelerine yer verdi.

Esnaf ve vatandaşlar da ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Nihat Can ve parti teşkilatı üyelerine teşekkür etti.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Tahtakale spot

Corendon

Adin

Konyaaltı Belediyesi esnafım

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto