MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
YÖRSİAD'ın yeni başkanı belli oldu

21.12.2018 10:29

Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği (YÖRSİAD) olağan genel kurul toplantısında mevcut Başkan Semih Beken, başkanlığı Aykut Ege’ye devretti. 

YÖRSİAD'ın yeni başkanı belli oldu

Genel Kurul Toplantısı bir otelde yapıldı. Kurula 44 üye katılırken, seçimde divan başkanlığını Aziz Çetin ile kâtip üyeliklerini Bora Sinanoğlu ve Seyfettin Şahin yaptı. Tek liste olarak seçime giden Akut Ege ve ekibi, YÖRSİAD üyelerinden yeni dönem için onay aldı. 

Eski Başkan Semih Beken, YÖRSİAD’ın 8 yıllık icraatları ile Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye’de tanınan bir Dernek haline geldiklerini belirtti. Yeni yönetimin daha da başarılı çalışmalara imza atacaklarından hiç şüphesinin olmadığını ifade eden Beken, her zaman bir üye olarak YÖRSİAD’ın yanında yer alacağını söyleyerek, yeni Başkan Aykut Ege ve ekibini kutladı. 


 

“Tek yürek olarak yoluna devam ediyor” 

Görevi kendisine teslim eden üyelere teşekkür eden Aykut Ege ise, YÖRSİAD’ın başarılı bir yönetimle 8 yıldan bu yana geldiği bu dönemde değişime gittiğini söyledi. Ege, “Arkadaşlarımız bu göreve bizi layık gördü. Zor bir görevi devir aldık. YÖRSİAD’ın çıtasını daha da yükseltmemiz gerekecek. Çok iyi bir ekip kurduk. Bu ekiple birlikte YÖRSİAD kaldığı yerden yoluna devam edecek. Semih Beken Başkanımızı da bırakmıyoruz. O da derneğimizin Yüksek İstişare Kurulu Başkanı olarak hem kurumsal yapımızı korumak hem de birikimlerini derneğimize taşıması adına bizlerle birlikte olacak. YÖRSİAD yine tek yürek olarak yoluna devam ediyor” diye konuştu. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3