MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Vali karaloğlu'ndan yeni imaj

19.10.2017 10:55

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, imajını yeniledi.

Geçen yıl Haziran ayında 29729 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan bakanlar kurulu kararıyla Bursa Valiliği'nden, Antalya Valisi olarak atanan Münir Karaloğlu, önce saç imajını ardından gözlük çerçevesini yeniledi.

ANTALYA VALISI MUNIR KARALOGLU, IMAJINI YENILEDI. ONCE BERBERINI VE SAC STILINI DEGISTIREN VALI KARALOGLU, SIMDI DE GOZLUGUNU YENILEDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Daha önce yana taranan saçlarını kısaltan ve öne doğru serbest bırakan Vali Karaloğlu'ndaki bu değişiklik protokol mensuplarının dikkatini çekti. Karaloğlu, önceki gün de yıllardır kullandığı gözlüklerini yeniledi. Açık renkli kalın metal çerçeveli gözlük modelini bırakan Vali Karaloğlu, çerçevesi ince ve koyu renkli hatlara sahip yeni gözlüğünü kullanmaya başladı. Vali Karaloğlu'nun yeni gözlüğündeki dikkat çekici ayrıntı ise cam altlarının açık, kulak bölgesine uzanan ve üst çerçeve diye adlandırılan kısımların koyu renkli tercih edilmesi oldu.

ANTALYA VALISI MUNIR KARALOGLU, IMAJINI YENILEDI. ONCE BERBERINI VE SAC STILINI DEGISTIREN VALI KARALOGLU, SIMDI DE GOZLUGUNU YENILEDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Milli Eğitim Müdürlüğü'nün toplantı salonunda yapılan koordinasyon kurulu toplantısına başkanlık yapan Vali Münir Karaloğlu, yeni imajı ve gözlüğüyle dikkati çekti.

(İbrahim LALELİ / DHA)

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı