MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın

Yörükoğlu süt

Konyaaltı Belediyesi

Fenix center
Uysal'dan Kırcami müjdesi

13.10.2017 15:27

MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, Doğuyaka Mahallesi'nde düzenlenen 'Muratpaşa Zirvesi'nde, Kırcami imar plan çalışmalarında sona gelindiğini belirti.

'Muratpaşa Zirvesi', Başkan Ümit Uysal ve Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkililerinin katılımıyla Doğuyaka Mahallesi'nde toplandı. Muhtar Kemalettin Uluçay'ın ev sahipliği yaptığı toplantıya çok sayıda mahalle sakini katıldı.

'MURATPASA ZIRVESI', BASKAN UMIT UYSAL VE MURATPASA KAYMAKAMI SEDAT SIRRI ARISOY, ILCE MILLI EGITIM MUDURU HASAN TEVKE, ILCE EMNIYET MUDURLUGU YETKILILERININ KATILIMIYLA DOGUYAKA MAHALLESI'NDE TOPLANDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Toplantıda konuşan Başkan Uysal, Doğuyaka, Topçular, Mehmetçik, Güzeloluk, Zümrütova, Yeşilova, Kırcami, Alan mahallelerinin tamamını, Fener ile Çağlayan mahallelerinin belli bölümlerini içine alan Kırcami imar plan çalışmalarında gelinen son durumu paylaştı. Başkan Uysal, 1481 futbol sahası büyüklüğündeki Kırcami bölgesinde uygulama imar planına göre yapılan parselasyon çalışmalarının teknik kontrolünü yapan Kadastro Müdürlüğü ve tescil işlemlerini yapan Tapu Müdürlüğü'nün kayıtları arasında farklılıkların giderilmesi çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu söyledi. Başkan Uysal, şöyle konuştu:

“Eylül sonunda onay için Büyükşehir Belediyesi'ne gönderebilecek durumdaydık, ancak birkaç parselde metrajlara itiraz edildi. Şu an arkadaşlarımız o parseller üzerine çalışıyor. Yeni bir badire çıkmadığı takdirde 1 ay içinde imzayı atıp parselasyonu Büyükşehir'e gönderiyoruz. Kırcami imar planları için ortaya koyduğumuz çalışmanın örneği belki Cumhuriyet tarihinde yoktur. Bir gün kaçırmamak için mesai saati dışında, saat 19.00'da meclis toplantısı yaptık. Böyle çalıştık. Söz verdiğimiz zaman saçımızın dibi ağarır, söz verdiğimiz adam unutur ama biz unutmayız. İşin de sonuna geldik."

'MURATPASA ZIRVESI', BASKAN UMIT UYSAL VE MURATPASA KAYMAKAMI SEDAT SIRRI ARISOY, ILCE MILLI EGITIM MUDURU HASAN TEVKE, ILCE EMNIYET MUDURLUGU YETKILILERININ KATILIMIYLA DOGUYAKA MAHALLESI'NDE TOPLANDI. TOPLANTI ASURE IKRAMIYLA SONA ERDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

'Muratpaşa Zirvesi'nde Kaymakam Arısoy başta olmak üzere kamu kurumu ve kuruluşları yetkilileri, mahalle sakinlerinin sorularını yanıtladı. Muhtar Uluçay günün anısına Başkan Uysal ve Kaymakam Arısoy'a plaket takdim ederken, toplantı Muratpaşa Belediyesi'nin aşure ikramıyla sona erdi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto