MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Uçurumda bulunan cesedin kimliği belli oldu

17.07.2019 09:33

Antalya’nın Döşemealtı ilçesindeki Güver Uçurumu kanyonunun dibinde bulunan cesedin üzerinden üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Eyyüphan Yıldız’a ait kimlik çıktı. Morgta endişeli halde bekleyen baba İhsan Yıldız, “Oğlumun cenazesini bulduk üzerinden kimlik çıktı. Ceset tanınmayacak halde tam teşhis için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi” dedi. 

Uçurumda bulunan cesedin kimliği belli oldu

Dün, Döşemealtı ilçesindeki Güver Uçurumu'ndaki kanyonda bir erkek cesedi olduğunu fark edenler durumu yetkililere bildirmiş, bölgeye polis ekipleri ve AFAD sevk edilmişti.

Sabah yeniden başlayan çalışmalarda yaklaşık 150 metre derinlikte bulunan cesedin yanına düzenek kurularak  iple inildi. 

Ceset, yaklaşık dört saatlik çalışmanın ardından üzerine konulduğu sedyeyle uçurumdan çıkarıldı. 

Cesedin kime ait olduğunun belirlenmesi için adli tıp morguna götürüldü. 

Cesedin yaklaşık iki ay önce bölgede kaybolan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Eyyüphan Yıldız'a ait olma ihtimaline karşı baba İhsan Yıldız da Güver Uçurumu'na gelip çalışmalara katılmıştı. 

Yüz kısmı tanınmayacak hale gelen cesedin üzerinde yapılan incelemede Eyüphan Yıldız’a ait kimlik ve fotoğraf çıktı.

Acılı baba cesedi teşhis edemezken, sadece oğlunun kimliği ve fotoğrafı olduğunu söyleyebildi. Ceset, kimliğinin tam olarak belirlenmesi için bütün olarak İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. 

Baba İhsan Yıldız, en çok yoğunlaştıkları Güver Uçurumu’ndaki kanyonun derinliğinde askıda oğlunun cesedinin bulunduğunu söyledi. 

Oğlunun bulunması için yaklaşık 2 aydır çok uğraş verdiğini dile getiren Yıldız, “ Ama oğlumun cenazesini bulduk. Herkes sağ olsun. Herkes üniversitedeki çocuğunu yakından takip etsin.

Bizim canımız yandı, başkalarının yanmasın. Teşhis için cenaze İstanbul’a gönderilecek. Başka bir durum var mı diye.

Benim oğlum kendini atacak bir insan değildi. Cesedin üzerinden kimlik ve fotoğraf çıktı ama ceset tanınmayacak haldeydi” dedi. 
 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3