MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Ocak ayında deniz keyfi!

03.01.2019 15:23

Turizm kenti Antalya’da yağışlı günlerin ardından güneşi kendini göstermesiyle vatandaşlar Konyaaltı Sahili’nde deniz keyfi yaptı. 

Ocak ayında deniz keyfi!

Soğuk ve karlı hava yurdun büyük bölümünü etkisi altına alırken Antalya’da üç gün süren yağışın ardından güneş yüzünü gösterdi. Hava sıcaklığının 16 dereceye kadar yükseldiği kentte, deniz suyu ise 19 derece ölçüldü.

Güneşli havayı fırsat bilen kent sakinleri ve tatilciler, Konyaaltı Sahili’ni varyanttan izledi. Kimileri ise sahile inip, güneşlendi, kitap okudu, arkadaşlarıyla sohbet etti. Bazı kişilerde dalgalara aldırmadan kendilerini Akdeniz’in mavi sularına bıraktı. Uzun süre yüzen kişiler dalgalar nedeniyle ise kıyıya çıkmakta zorlandı. 

"Eski vekilden deniz keyfi" 

Denize girenlerden Antalya eski CHP Milletvekili ve avukat Gürkut Acar, Ocak ayında denize girebildiklerini için mutlu olduklarını söyledi. 

Ocağın ilk haftasında güneşli bir günde denize girmenin büyük bit şans olduğunu dile getiren Acar, “Gençliğin sırrı burada yatıyor. Tüm Türkiye tavsiye ediyorum. Antalya yaz kış denize girilebilecek sıcaklığa sahip. Bütün hemşehrilerimi sırtlarını denize değil, yüzlerini denize dönmelerini istiyorum. Biraz dalga vardı bizi zorladı ama iyiydi.”ifadelerine yer verdi. 

Emekli mali müşavir Muharrem Özgür, hava ve deniz sıcaklığının çok iyi olduğunu belirterek, “Ama biraz dalga vardı bizi zorladı. O nedenle yüzmemizi kısa kestik. İnsanlar hastanelere koşacaklarına denize gelsinler, sağlıklı kalmanın sırrı burada.”dedi. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3