MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
MyGazete mutluluğunu paylaşıyor...

05.02.2020 15:41

Kurulduğu günden beri tarafsızlığın, objektifliğin ve kaliteli haberin Antalya'daki adresi olan MyGazete.com, dün sabah paylaştığı "Antalya'da 5 Şubat Alarmı" adlı özel haberiyle, 203 bin aktif kullanıcıya ulaşarak rekor kırdı.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Başkanı, TGK Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Yeni'nin imtiyaz sahipliğini üstlendiği MyGazete, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Antalya'daki tarafsız ve objektif haberciliğin en önemli kurumlarından olan MyGazete, dünkü özel haberiyle 203 bin okuyucuya ulaştı ve kurulduğu bu günden beri en yüksek günlük okuyucu sayısına ulaşarak rekor kırdı.

Duayen gazeteci Mevlüt Yeni'nin tecrübesiyle genç meslektaşların biraraya gelerek oluşturduğu sinerji, MyGazete'yi zirveye taşıdı. Tarafsız ve kaliteli haberciliği kendisine vizyon edinen MyGazete, elde ettiği başarılarla yetinmeyerek daha fazlasını yapabilmek için mücadelesine devam edecek. Unutulmamalıdır ki, başarının sırrı; bir bütün olarak hedefe kilitlenmek ve bu hedef uğrunda duruşunu bozmadan yola devam etmektir. 

MyGazete ailesi olarak başarımızı sizinle paylaşmak istedik, hepinize teşekkürlerimizi sunarız.

MyGazete Ailesi

Antalya'da 5 Şubat Alarmı haberi: https://www.mygazete.com/ozel-haber/antalya-da-5-subat-alarmi-h37145.html

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı