MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Muratpaşa Belediyesi'nin spor eğitimleri başladı

24.07.2019 13:30

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, kadın erkek, genç yaşlı, engelli engelsiz  ayırt etmeden herkesin spor yapma hakkının bulunduğuna değinerek çalışmalarına devam ediyor. 7-14 yaş arası çocuk ve gençler spor okulundaki, üç ayrı tesiste tenis antrenmanlarını sürdürüyor.

Muratpaşa Belediyesi'nin spor eğitimleri başladı

Muratpaşa Belediyesi’nin yılda 3 dönem olarak açtığı spor okullarında yaz kursları devam ediyor. 

14 ayrı tesiste 15 branşta çocuk ve gençlere yönelik açılan kurslara bin 765 kayıt yaptırıldı. 

Yaz spor okullarında bu dönem çocuk ve gençler için futbol, voleybol , basketbol, hentbol, tenis, badminton,  masa tenisi, jimnastik, bale, squash, taekwondo, judo, güreş, hokey, yüzme branşlarında kurslar açıldı.

Kurslar Mustafa Çetinkaya ve Uğur Mumcu statlarıyla birlikte 75’inci Yıl, Çağlayan, ASTUR ve OYAK spor tesisleri; Süleyman Evcilmen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Aynur Ayan, Güzeloba Ortaokulu, Naim Süleymanoğlu spor salonları ve Recep Gürbüz Güreş Eğitim Merkezi’yle Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda gerçekleştiriliyor. 

Muratpaşa Belediyesi’nin 7 -14 yaş arası çocuk ve gençler için açtığı tenis kursu ise 75’inci Yıl, ASTUR ve OYAK spor tesislerinde devam ediyor. Hafta içi Cuma günü hariç her gün düzenlenen kurslarda, tenise başlangıç eğitimleri veriliyor. 
 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3