MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın

Yörükoğlu süt

Konyaaltı Belediyesi

Fenix center
Muratpaşa Belediyesi Çağlayan'ı yeniliyor

21.08.2019 13:27

Muratpaşa Belediyesi, 26 bini aşkın nüfusuyla Muratpaşa’nın en kalabalık mahallerinden Çağlayan’da 39 cadde ve sokağı kapsayan yenileme çalışmalarına başladı. Güzeloluk’ta 7 sokağın da yenileceği çalışmalar kapsamında 27 bin ton asfalt kullanılacak. 

Muratpaşa Belediyesi Çağlayan'ı yeniliyor

Muratpaşa Belediyesi’nin yıl içinde Etiler, Kızılarık, Cumhuriyet, Altındağ, Konuksever mahallelerinde gerçekleştirdiği cadde ve sokak yenileme çalışmalarında sıra 26 bin 280 kişilik nüfusuyla ilçenin en kalabalık mahallerinden Çağlayan’a geldi. 

Batıda Fener Caddesi, kuzeyde Yalı Caddesi ve doğuda Düden Çayı arasında kalan mahallede çalışmalar 39 cadde ve sokağı kapsıyor. 

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Çağlayan Mahallesi’nde gerçekleştirilecek çalışmalarla birlikte Güzeloluk’ta imarlı 7 sokağın da yenileneceğini söyledi. 

Çalışmalar kapsamında önce eski asfaltın kazınacağını ve ardından sıcak asfalt serimine geçileceğini kaydeden Başkan Uysal, “Çağlayan ve Güzeloluk’taki çalışmalar kapsamında 27 bin ton sıcak asfalt kullanılacak” dedi. Başkan Uysal, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Oldukça kapsamlı bir çalışma gerçekleştireceğiz. Cadde cadde, sokak sokak ilerleyeceğiz. 

Eski asfaltı kaldırıp sıcak asfalt çalışmasını yapıp bir sonraki noktaya geçeceğiz. 

Komşularımızın çalışmalar sırasında özellikle araç parkı noktasında görevli arkadaşların uyarılarını dikkate almaları konusunu bir kez daha hatırlatıyorum. 

Amacımız mümkün olan en kısa sürede çalışmaları tamamlamak.”

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto