MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Festivale, UNESCO Dünya Mirası Gezginleri geliyor

01.08.2019 10:05

Muratpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Kaleiçi Old Town Festivali'ne, Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) akreditasyonuna sahip UNESCO Dünya Mirası Gezginleri de katılacak. Dernek, gençlere ve çocuklara eğitim verecek.

Festivale, UNESCO Dünya Mirası Gezginleri geliyor

Muratpaşa Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Kaleiçi Old Town Festivali’nin onur konuğu ülkesi Ukrayna’nın yanı sıra dünyanın değişik bölgelerinden yaklaşık 35 tarihi kent katılacak. 

10-13 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan 4. Kaleiçi Old Town Festivali’ne tarihi kentlerin yanı sıra Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) akreditasyonuna sahip UNESCO Dünya Mirası Gezginleri Derneği de katılacak.

Dernek; çocukların ve gençlere ‘Genç Dünya Mirası Koruyucusu’ eğitimi verecek. 

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; UNESCO Dünya Mirası Gezginleri Derneği Başkanı Ülkü Atabey ve Eğitmen Bilge Akcan’ı konuk etti. 

Görüşmede; UNESCO Dünya Mirası Gezginleri Derneği, 4. Kaleiçi Festivali’nde, çocuklara ve gençlere ‘Genç Dünya Mirası Koruyucusu’ eğitimi verilmesi kararlaştırıldı. 

Eğitime katılan çocuk ve gençlere Genç Dünya Mirası Koruyucusu’ verilecek. Festival süresince gerçekleştirilecek her etkinlikte de; dünya miraslarının korunması için ant içilecek. 

 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı