MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Festival hazırlıkları devam ediyor

18.07.2019 12:10

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) Başkanı Yeliz Gül Ege ve yönetim kurulu üyeleriyle 4’üncü Kaleiçi Oldtown Festivali’yle ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Festival hazırlıkları devam ediyor

ATAV Başkanı Ege ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Işıldağ,  Zafer Alkaya, Recep Yavuz Alperen Erkazancı, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, ATAV’ın yurtdışında bulunan tarihi eserlerin Türkiye'ye iadesi için yürütülen ‘Eserler ait olduğu yerde güzeldir’ kampanyası başta olmak üzere devam eden diğer projelerle ilgili değerlendirmelerde bulunurken Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 4’üncüsünü düzenleyeceği Kaleiçi Oldtown Festivali hakkında da görüşmeler yapıldı. 

Başkan Uysal, 10-13 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan festivalin onur konuğunun Ukrayna olacağını söyledi. 

Kaleiçi Old Town Festivali’ne başlarken amaçlarından birinin de dünyada Kaleiçi gibi tarihi kent merkezine sahip şehirlerle güçlü bağlar kurmak, kalıcı bir insanlık ve kültür köprüsü inşa etmek olduğunu belirten Başkan Uysal, bu süreçte Küba’dan Rusya ve İtalya’ya uzanan geniş bir ağda Kaleiçi’nin tanıtımını gerçekleştirdiklerini söyledi. 

Bununla birlikte ulusal ve uluslararası turizm fuarlarında da yer aldıklarını aktaran Başkan Uysal, Haziran ayında İtalya’da bir dizi temas ve görüşmelerde bulunduklarını kaydetti.

Başkan Uysal, ATAV’la festival konusunda her türlü işbirliğine açık olduklarını söyledi. 

 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3