MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın

Yörükoğlu süt

Konyaaltı Belediyesi
Muratpaşa Belediyesi ilkbahar dönemi spor okulu başlıyor

05.01.2019 11:39

Muratpaşa Belediye spor okullarında İlkbahar dönemi 4 Şubat Pazartesi başlıyor. 25 ayrı noktada 23 ayrı branşta açılacak ilkbahar dönemi spor okulu için kayıtlar 8 Ocak’ta açılıyor.Muratpaşa Belediyesi’nin 5 yılda, çocuk, genç ve...

Muratpaşa Belediyesi ilkbahar dönemi spor okulu başlıyor

Muratpaşa Belediye spor okullarında İlkbahar dönemi 4 Şubat Pazartesi başlıyor. 25 ayrı noktada 23 ayrı branşta açılacak ilkbahar dönemi spor okulu için kayıtlar 8 Ocak’ta açılıyor.

Muratpaşa Belediyesi’nin 5 yılda, çocuk, genç ve yetişkin 55 bin 56 ilçe sakinine ulaşan spor okullarında ilkbahar dönemi başlıyor. 4 Şubat pazartesi topbaşı yapılacak spor okullarında çocuk ve gençlere yönelik, futbol, futsal, tenis, basketbol, hentbol, voleybol, cimnastik, bale, taekwondo, karate, badminton, squash, hokey, yüzme ve masa tenisi branşlarında eğitim verilecek.

Yetişkinlere yönelik tenis, badminton, squash, fitness, su cimnastiği, yüzme, pilates, aerobik, welness, yoga ve bisiklet eğitimlerinin planlandığı spor okullarına kayıtlar ise 8 Ocak pazartesi açılacak. 22 Şubat’a kadar devam edecek kayıtlar, Turunç Masa’nın 444 80 07 numaralı çağrı merkezi üzerinden yapılabilecek.

Yüzme, su cimnastiği ve engelli yüzme kayıtları ise 11-15 Şubat tarihleri arasında Süleyman Erol Olimpik Yüzme Havuzunda yapılacak. Bu branşlarda eğitimler ise 16 Şubat’ta başlayacak.

Muratpaşa Belediyesi’nin 23 ayrı branşta eğitimlerin gerçekleştirileceği ilkbahar dönemi spor okulları ilçedeki spor salonları, spor tesisleri başta olmak üzere 25 ayrı noktada gerçekleştirilecek. Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan Atatürk Parkı, Meltem Mahallesi’nde yer alan Cep Sahne, Fener Mahallesi’ndeki Denizyüzü Kafe, Gebizli Kadın Danışma Merkezi, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi de ilkbahar dönemi spor okulu programının uygulanacağı noktalar olacak.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

FOTO GALERİ

Adin Hotel 3

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız