MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Mehmet Hacıarifoğlu başkan vekilliği görevinin sona erdiğini bildiren o belgenin sahte olduğunu iddia etti

13.11.2020 20:49

 Antalya haber...Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in görevden alındığı öne sürülen Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu yayınlanan belgenin sahte olduğunu iddia etti.

Mehmet Hacıarifoğlu başkan vekilliği görevinin sona erdiğini bildiren o belgenin sahte olduğunu iddia etti

Haber merkezimize gelen Antalya haberine göre; Bugün akşam saatlerinde,  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından görevden alındığı öne sürülen Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu sosyal medyadan o belgenin sahte olduğunu öne sürdü.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mehmet Hacıarifoğlu’nun sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle:

"Kamuoyuna Duyuru

Çeşitli sosyal medya platformlarında, sayın Başkanımız Muhittin Böcek’in şahsıma verdiği vekaleti sonlandırdığı noktasında bir sahte yazı paylaşımı yapılmaktadır. Bu yazı sahtedir ve belgeyi düzenleyenler hakkında gerekli soruşturmayı yapmak üzere teftiş kurulumuz görevlendirilmiştir. Antalya Bşb de ki huzur ve sukünet ortamını sahte yazılarla bozmaya çalışanlar hakkında gerekli tüm idari işlemler tarafımdan hiç çekinilmeden derhal uygulamaya konulacaktır.
Önemle belirtmek isterim ki; sayın Başkanın iradesini ortadan kaldırmak için koltuktan kalkmıyor değilim tam tersine başkanın herkesçe bilinen malum olan iradesini korumak için bu koltukdayım. Zira başkan tarafıma vekalet vermiştir ve vekaleti sahibine iade etmek üzere dört gözle sayın başkanımızın göreve dönmesini bekliyorum. Kimi menfaat gruplarının düzmece evraklarla başkanın iradesini sakatlayarak belediyeyi ele geçirmesine müsade etmeyeceğim. Anılan evrakın şekil ve öz olarak doğru olup olmadığının anlaşılması için teftiş kuruluna soruşturma emri verdim. Müfettiş raporuna göre gereken işlemleri tesis edeceğim.

Sayın Başkanımız Emanetin asıl Sahibi Muhittin Böcek tarafıma verdiği emaneti geri aldığı güne kadar görevimi hakkıyla yapmak üzere görevimin başında olduğumu tüm Antalya Kamuoyununa duyururum."

Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu'nun sahte dediği o belge;

 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı