MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Manavgat'ta balık tutmak isterken canından oldu!

29.12.2018 16:45

Antalya’nın Manavgat ilçesinde arkadaşıyla balığa çıkan polis memuru teknenin batması sonucu hayatını kaybetti. 

Manavgat'ta balık tutmak isterken canından oldu!

Edinilen bilgiye göre, Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğünnde görevli 45 yaşındaki polis Nurettin Özaydın arkadaşı Mustafa Yatağan ile birlikte Yatağan 07 isimli 4 metrelik tekne ile balık avına çıktı. Tekne, Manavgat ırmağından çıkıp denize girdikten sonra yaklaşık 300 metre mesafede alabora oldu. 

Teknenin alabora olduğu ihbarı üzerine olay yerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı ekip, teknede bulunan 2 kişiyi kurtarmak için çalışma başlattı. Mustafa Yatağan ve Nurettin Özaydın baygın olarak sudan çıkarıldı. Ambulans ile Özel Yaşam Hastanesine kaldırılan polis memuru Özaydın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Manavgat Devlet Hastanesine kaldırılan Mustafa Yatağan’ın ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

Manavgat Emniyet Müdürlüğü bünyesinde polis memuru olan Özaydın’ın haberleşme biriminde görev yaptığı, evli ve 1 erkek çocuk babası olduğu belirtildi. 

Nurettin Özaydın’ın ölüm haberini alan Manavgat Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül başta olmak üzere çalışma arkadaşları hastaneye akın ederken, Özaydın'ın eşi ve oğlu fenalık geçirdi. Eşi ve oğlu, balığa gitmemesi için çok ısrar ettiklerini dile getirdi. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı