MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Likya Yolu yürüyüşleri devam ediyor

16.11.2020 12:23

Antalya haber... Turizmci Serhat Güner'in organize ettiği Likya Yolu yürüyüşünde Demre Çayağzı-Üçağız etabı tanıtıldı. Yürüyüşe 7'si yabancı toplam 30 kişi katıldı.

Likya Yolu yürüyüşleri devam ediyor

Haber merkezimize gelen Antalya haberine göre, Turizmci Serhat Güner'in organize ettiği Likya Yolu yürüyüşünde Demre Çayağzı-Üçağız etabı tanıtıldı. Yürüyüşe 7'si yabancı toplam 30 kişi katıldı.

Turizmci Serhat Güner'in organize ettiği Likya Yolu yürüyüşüne 7'si yabancı toplam 30 kişi katıldı. Grup, Antalya'dan otobüsle Demre'nin Çayağzı Limanı'na geldi. Burada verilen brifingin ardından grup, Çayağzı Plajı'ndan yürüyüşe geçti. Önce Demre'ye bağlı Kapaklı Mahallesi geçildi. Gökkaya Koyu'na inilerek, buradan Üçağız Mahallesi'ne doğru yürüyüşe geçildi.

Yürüyüş, Üçağız Mahallesi'ndeki Hamidiye Koyu'nda sona erdi. Verilen molalarla birlikte yürüyüş toplam 7 saat sürdü. Toplam 15 kilometre yüründü. Yürüyüş boyunca değişik zaman diliminde molalar verildi.

Turizmci Serhat Güner, "Likya Yolu uluslararası bir yürüyüş yolu. İnsanlar dünyanın çeşitli ülkelerinden bu yolu yürümeye geliyor. Bizim burnumuzun dibinde. Biz kıymetini bilmiyoruz, tanımıyoruz. Düzenlediğimiz yürüyüşle Likya Yolu'nu tanıtmak istiyoruz. Likya Yolu'nun Demre- Üçağız etabı, bu yolun en güzel rotası. Tarih, deniz ve doğa iç içe. Demre- Kaş arasındaki 55 kilometrelik üç abın en güzelinden başladık tanıtıma. Önümüzdeki haftalarda diğer iki etabı da tanıtacağız. Bu etaplarda her şey var. Akdeniz'in en güzel maki bitki örtüsü bu etaplarda. Yürüyüş bir yarış değildir. Doğanın tadını çıkarma, doğayı tanıma, stresimizi doğaya boşaltmadır" dedi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı