MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın

Yörükoğlu süt

Konyaaltı Belediyesi
'Lavoboyu kullanacağım' dedi, bakın ne yaptı!

07.12.2019 16:08

Antalya'da bir hırsız lavoboyu kullanma bahanesiyle girdiği işletmede bir kadın çalışanın çantasından 110 lira çaldı.

'Lavoboyu kullanacağım' dedi, bakın ne yaptı!

Olay, saat 11.00 gibi Yenigün Mahallesi Köroğlu Caddesi üzerindeki bir simit fırınında yaşandı.

40 yaşındaki Filiz Durmaz üst kattaki çantasının yerde olduğunu gördü.

Durmaz, kontrol ettiği çantasındaki 110 lirasının olmadığını farketti. İşletme sahibi güvenlik kamerasını inceleyince çantanın bir kişi tarafından alınıp, kurcalandığını belirledi. Çalışanların haber vermesiyle fırına polis ekipleri geldi. Kamera görüntülerini inceleyen ekipler, şüphelinin, iki gün önce aynı bahaneyle girdiği işletmede bir bayanın çantasından 750 lirayı çalan şüpheli olduğunu tespit etti.

İki olayın ardından geniş çaplı inceleme başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, şüpheli O.Ç’yi kısa sürede yakındaki bir bölgede yakaladı.

"Başkalarının canı yanmasın"

Çantasından 110 lirası alınan Filiz Durmaz, ”Müşterinin biri lavabo bahanesiyle gelmiş, yukarı çıkınca zaten hemen benim çantayı görmüş. Çantanın içindeki 110 lirayı almış. Yukarı çıktığımda çantam yerdeydi, içine baktım param yoktu. Kameralara bakınca hırsız çalmış. Burada da hırsız aynı bahaneyi kullanmış. Biran önce yakalansın, başkalarının canı yanmasın” dedi.

Simit fırınındaki hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde şüphelinin rahat bir şekilde işletmeye gelip, üst kata çıkıp çantayı alıp, karıştırdıktan sonra yerine koyduğu görüldü.
İki gün önce meydana gelen olayın görüntülerinde ise aynı şüpheli O.Ç’nin masadaki çantadan cüzdanı alması, lavoboya götürmesi daha sonra cüzdanı geri koyması yer aldı.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

FOTO GALERİ

Adin Hotel 3

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız