MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt

 
AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu: Sağlık tesisi kapasitelerimizi arttırıyoruz

25.02.2021 12:23

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kumluca Devlet Hastanesi ek bina inşaatını inceledi. Milletvekili Uslu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu: Sağlık tesisi kapasitelerimizi arttırıyoruz

TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Kumluca Devlet Hastanesi başhekimi olarak atanan Dr.Fatih Aladağ'ı ziyaret etti. Milletvekili Uslu, inşaatı devam eden ek bina çalışmalarını yerinde inceleyip çalışmalar hakkında başhekimden bilgi aldı.

“YAKİNEN TAKİP EDİYORUZ”

Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kumluca Devlet Hastanesi 50 Yataklı Ek Bina İnşaatının tekrar ihalesinin yapıldığını ve yaklaşık 50 milyon lira bedel ile ek binanın inşaat süreci başladığını ve 2022’de tamamlanacağını anlatarak, “Kumluca Devlet Hastanemizin Ek Binasının inşaatı hızla devam ediyor. Çalışmaları ilk günden itibaren yakinen takip ediyoruz, bugün de inşaatı yerinde inceledik. Kumluca Hastanemizin binasını büyütüyoruz, hizmet kalitesini güçlendiriyoruz. Ek bina içerisinde, yataklı servisler, acil servis, ameliyathaneler, yoğun bakımlar, yeni doğan yoğun bakım, endoskopi ünitesi, doğum odaları, transfüzyon merkezi, radyoloji üniteleri, sterilizasyon ünitesi, konferans salonu bulunacak. Ayrıca hastane bahçesinde 150 araçlık katlı otopark yer alacak" dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR SHORTCODE

“ANTALYA ŞEHİR HASTANESİNİN İHALESİ TAMAMLANDI”

Atay Uslu, konuşmalarına şöyle devam etti : “Milletimizin, hemşerilerimizin her daim emrindeyiz. Siyasetimiz eser siyaseti, hizmet siyaseti. Milletimizin bize yüklediği görevin idraki ve sorumluluğu ile, her işin başı sağlık diyerek sağlık alanındaki hizmet kalitemizi de, sağlık tesisi kapasitelerimizi de arttırıyoruz. Geçmiş günlerde bin yataklı Antalya şehir hastanesinin ihalesi tamamlandı. Salgın sürecinde hükümetimizin yaptığı sağlık yatırımlarının, sağlık hizmeti kalitemizin, şehir hastaneleri yatırımlarımızın faydasını gördük. Dünyanın en başarılı salgın yönetimini Ülkemiz gösterdi. Bu süreçteki fedakarlık ve başarı için Sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Hem salgın sürecinde ortaya konan başarı için, hem Antalya yatırımları hem de bu gün incelediğimiz Kumluca Devlet Hastanesinin yenilenmesi sürecinde bize verdiği desteklerden dolayı Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu başta olmak üzere, milletvekillerimize ve İl başkanımıza desteklerinden dolayı bölgenin bir evladı olarak teşekkürlerimizi sunarım.”

“5 YILDIZLI HALE GELECEK"

Ek bina ile birlikte Kumluca hastanesinin yatak kapasitesi 150 yatağa çıkacak olup mevcut hastanede bulunmayan yeni doğan, yoğun bakım ve ikinci seviye yoğun bakım üniteleri aktif olarak hizmet verecek. Ek bina yapılmasıyla 2 kat artarak hastane kapalı alanı 10 bin metrekareden 30 bin metre kareye ulaşacak. Mevcut hastane de ek binanın yapılması sonrası modernize edilerek Kumluca Hastane kompleksi modern ve 5 yıldızlı hale gelecek.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Diğer Haberler

Bilgisayar mühendisi Çağrı Sertaç Kesici 6 gündür kayıp!

Bilgisayar mühendisi Çağrı Sertaç Kesi..

Bilgisayar mühendisi Çağrı Sertaç Kesici 6 gündür kayıp!
Antalya'da Hint düğün piyasası yüzde 100 zarara girdi!

Antalya'da Hint düğün piyasası yüzde 1..

Antalya'da Hint düğün piyasası yüzde 100 zarara girdi!
Kısıtlamadan muaf turistler Konyaaltı Sahili'ne akın etti

Kısıtlamadan muaf turistler Konyaaltı ..

Kısıtlamadan muaf turistler Konyaaltı Sahili'ne akın etti
Muratpaşa Belediyesi'nin falez plajlarında yeni sezon hazırlıkları tamamlandı

Muratpaşa Belediyesinin falez plajları..

Muratpaşa Belediyesi'nin falez plajlarında yeni sezon hazırlıkları tamamlandı
Alanyaspor sezonu 7. sırada tamamladı

Alanyaspor sezonu 7 sırada tamamladı

Alanyaspor sezonu 7. sırada tamamladı
Konyaaltı sahilinde uyuyakaldı, ekipler seferber oldu!

Konyaaltı sahilinde uyuyakaldı, ekiple..

Konyaaltı sahilinde uyuyakaldı, ekipler seferber oldu!