MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Antalya'da o ilçede bayramda ulaşım ücretsiz!

03.06.2019 16:00

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde Ramazan Bayramı boyunca ulaşımın ücretsiz olacak. Ayrıca engelli vatandaşların ulaşımı da Belediye tarafından sağlanacak.

Antalya'da o ilçede bayramda ulaşım ücretsiz!

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, Korkuteli Otogarında bir basın toplantısı yaptı.

İşlek, Ulaşım Kooperatifi yetkilileri ile birlikte yapılan basın toplantısında, 3 günlük Ramazan bayramı süresince Korkuteli sınırları içerisinde tüm vatandaşların ulaşımının ücretsiz olarak sağlanacağını açıkladı. 

Başkan İşlek, " Bayramın 1, 2 ve 3. günlerinde, hem köylerimizde, hem şehir merkezimizde ulaşım ücretsiz olacak. İnşallah kurban bayramında ulaşım ile ilgili daha güzel bir organizasyon gerçekleştiririz. Belki Antalya-Korkuteli arasını da ücretsiz yaparız” dedi. 

Başkan İşlek, Ramazan Bayramı boyunca Korkuteli Belediyesinin 2 engelli aracının, sabah namazından gece yarılarına kadar olmak şartıyla 3 gün boyunca engelli vatandaşlara tahsis edildiğini de açıkladı.

İşlek, "Kendi ailelerini, mezarlık ziyaretlerini, bayram ziyaretlerini yapmak isteyen, ama imkanı olmayan ne kadar engelli vatandaşımız varsa bir şoförümüz ve bir tane refakatçi ile beraber evinden alınacak.

Gitmek istediği yere bırakılacak. Yine istediği saatte evine bırakılacak. Bu bayramda elimizde olan 2 araç ile engellilerimize hizmet vermeye çalışacağız.

Sonraki bayramda, inşallah engelsiz araçlarımız geliyor. Araç sayımızı 4 veya 5 yapacağız. Köylerimizi de bu programa dahil edeceğiz. ” dedi. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı