MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

 
Korkuteli Devlet Hastanesine 2. göz hastalıkları uzmanı

04.01.2019 09:09

Antalya İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Korkuteli Devlet Hastanesi’nde 2’inci Göz Hastalıklar Uzmanı Op. Dr. Güray Gündüz göreve başladı.Göz Hastalıklar Uzmanı Op. Dr. Güray Gündüz, Korkuteli Devlet Hastanesi’nde hasta kabulüne...

Korkuteli Devlet Hastanesine 2. göz hastalıkları uzmanı

Antalya İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Korkuteli Devlet Hastanesi’nde 2’inci Göz Hastalıklar Uzmanı Op. Dr. Güray Gündüz göreve başladı.

Göz Hastalıklar Uzmanı Op. Dr. Güray Gündüz, Korkuteli Devlet Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı. Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Nihat Ateş, hastane kadrosunun her geçen gün büyüdüğünü söyledi. Ateş, “ İlçe halkına en üst seviyede hizmet vermeye devam ediyoruz. Devlet Hastanesi olarak sağlıkta kaliteyi artırmak ve vatandaşlara bu konuda gerekli hizmeti vermek gayreti içerisindeyiz” dedi.

Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Güray Gündüz, “Korkuteli’ne başlamamdan dolayı çok mutluyum imkânlarımız dâhilin de burada yaşayan hasta ve hasta yakınlarımızın göz hastalıkları ile ilgili problemlerinde en iyi hizmeti vermeyi umuyorum” dedi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto