KOOPERATİF ORTAKLARI İFTARDA BULUŞTU

09.06.2017 14:00

KORKUTELİ Tarım Kredi Kooperatifi'nin ortakları ile düzenlediği iftar programına, protokol üyeleri ve kooperatif üyeleri katıldı.

KOOPERATİF ORTAKLARI İFTARDA BULUŞTU

Korkuteli Uzunoluk Mahallesi Zirai Donatım Kurumu deposunda gerçekleşen iftar programına, Tarım Kredi Kooperatifi Antalya Bölge müdür yardımcı Sezai Yıldırım, yönetim kurulu başkanı Adem Seper, TERKİM Genel Müdürü Ersin Akkaya, Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Ufuk Arabacı, belediye başkan yardımcısı Hasan Önal, Emniyet Müdürü Hüseyin Mektepli, Tarım Kredi Kooperatifi Korkuteli İlçe Müdürü Ayşe Dudu Kocabaş, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, siyasi partilerin ilçe başkanları, ortaklar ve muhtarlar, birim müdürleri ve çalışanlar katıldı.

Ayşe Dudu Kocabaş iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, "Emektar Türk çiftçisine hizmet eden tarım kredi kooperatifleri ailesi olarak ne kadar gurur duysak azdır. Yönetim kurulu olarak bizler, sizlerin Türk çiftçisine yaptığınız ve yapacağınız hayırlı her işin destekçisi olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Allah birliğimizi bozmasın, kurumumuzu başarılı etsin, ülkemizin bolluk ve bereketini artırsın" dedi.

Adem DURMAZ/KORKUTELİ, (DHA) 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto