MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Kepez’in YKS kurs kayıtları başladı

16.06.2019 11:56

Kepez Belediyesi’nin Her Yıl Lise Son Sınıf Ve Yeni Mezunlar İçin Açtığı Yüksel Öğretim Kurumları Sınavı’nın (yks), Kayıtları Başladı.

Kepez’in YKS kurs kayıtları başladı

Kepez Belediyesi’nin her yıl lise son sınıf ve yeni mezunlar için açtığı Yüksel Öğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS), kayıtları başladı.

Kepez Belediyesi, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında da üniversite kapılarını aralamak isteyen gençler için Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı(YKS), kursu açıyor. lise son sınıf ve yeni mezunlar için açılacak olan YKS kurs kayıtları başladı. 26 Temmuz 2019 tarihine kadar devam edecek olan kayıtlar için kursiyerler Teomanpaşa Kurs Merkezi ve Amir Ateş Semt Konağı’dan bilgi alabilecekler.

Kursiyerlere sınav

Kepez Belediyesi, Yüksel Öğretim Kurumları Sınavı’na(YKS), girecek olan adaylar için yıl boyunca ücretsiz deneme sınavları da düzenliyor. Temel Yeterlilik Testi(TYT) ve Alan Yeterlilik Testi(AYT) olmak üzere 2 oturumun gerçekleştirildiği sınavlarda; Türkçe, Sosyal Bilimler, Temel Matematik, Fen Bilimleri, Türk Dili ve Edebiyatı, Sosyal Bilimler soruları yer alıyor. Kepez Belediyesi uzman eğitimci kadrosu ile geçtiğimiz yıl 120 öğrenciyi Türkiye’nin en çok tercih edilen üniversite ve bölümlerine yerleştirdi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı