MY TV Türkiye Programları İçin Tıklayın

Yörükoğlu sütKepez’e 5 yıldızlı müjdeler! Başkan Tütüncü'den tapu müjdesi

27.10.2022 18:37

Antalya haber... Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile Ankara’da yapılan toplantıdan Antalya’ya 5 yıldızlı müjdeler verdi.

Kepez’e 5 yıldızlı müjdeler! Başkan Tütüncü'den tapu müjdesi

Antalya haber... Sorunlarını Ankara’ya taşıyan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yine müjdelerle dönüyor. Kepez’e kazandırılacak yeni yatırım projeleri için AK Parti Antalya Milletvekillerinin de bulunduğu heyetle Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile görüşen Başkan Tütüncü, bu görüşmeden Antalya’ya 5 yıldızlı müjdeler verdi. Müjdeleri tek tek sıralayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Birinci müjdemiz; 30 yıl boyunca belediyemizin bütün enerji ihtiyacını karşılayacak güneş enerjisi santrali kuruyoruz. Kepez’imize hayırlı olsun. İkinci müjdemiz; Pil Fabrikası arazisi belediyemize tahsis ediliyor.

Çevre Şehircilik Bakanlığı işbirliğiyle üzerine Millet Bahçesi kuruluyor. Pil Fabrikası tıpkı Dokuma Fabrikası örneğinde olduğu gibi bambaşka bir koruma yöntemiyle halka açılıyor. Üçüncü müjdemizle de, Yeşil Irmak Caddesi üzerindeki mülkiyet sorunlarını çözüyoruz. Gecekonducu hak sahiplerine tapularını hazırlıyoruz. Bununla ilgili çalışmalar hızla devam ediyor. Önemli bir dönemeci daha geride bıraktık” dedi. Başkan Tütüncü, diğer müjdeleri de yeni bir kütüphane ve yeni bir bilim merkezi olarak sıraladı.

YENİ ESERLERLE ŞEHRE YEPYENİ VİZYON

“Kepez’e 5 yıldızlı müjdeler vermek için Antalya Ankara hattında mekik diplomasi sürdürmek suretiyle en güzel hizmetleri şehrimize taşıma konusunda üstün bir gayreti sarf ettiğimizi ifade etmeliyim.” diyerek sözlerini sürdüren Başkan Tütüncü,  “Kepez’de bugüne kadar çok önemli gelişmelere imza attık, çok önemli işleri başardık. Bunları birlikte başardık. Ama her yeni dönemle birlikte yapmamız gereken daha çok iş olduğunun farkındayız. Kepez Belediyesi her yeni gün hizmet çıtasını daha da yükseğe taşımayı kendisine ilke edinmiş bir belediye… Bu sebepten dolayı Kepez’in beklentilerine, şehrin geleceğine katkı sağlayacak çalışmaları en güzel şekilde sürdürme hususunda gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaktayız. AK Parti Kepez İlçe Başkanımız Bahattin Bayraktar ile birlikte, Ankara’da bakanlıklarla yaptığımız bu görüşmelerde özellikle, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ile yaptığımız görüşmelerde Kepez’in bu yeni bütçeleri üzerine çok özel bir çalışmayı gerçekleştirdiğimizi ifade etmek isterim.

Müjdelerle ilgili süreçlerimiz devam ediyor. Müjdelerin odağındaki hizmetleri en güzel şekilde gerçekleştireceğiz. 2023’ü bambaşka bir heyecanla yaşayacağız. Hemşehrilerimize daha çok eser bırakmış olmanın, şehre daha da çok eser kazandırmış olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız. İnanıyorum bu yeni eserlerimizde tıpkı öncekiler gibi şehre yepyeni vizyonlar çizecek, yeni ufuklara işaret edecek. Bu müjdeleri Ankara’dan paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Yeni hizmetlerimiz Antalya’mıza ve Kepez’imize hayırlı olsun. “dedi.

KEPEZ ANTALYA’YA NEFES VERECEK

Dokuma Fabrikasında, Türkiye’ye örnek bir değişim ve dönüşümü yaptıklarını hatırlatan Başkan Tütüncü, “Antalya’nın ilk endüstri tesislerinden birisi olan ve bu noktada şehrin önemli miraslarından birisi olan Dokuma Fabrikasını Türkiye’de eşi ve benzeri olmayan bir şekilde halka kazandırmıştık. Şimdi hemen yanı başında Pil Fabrikasını da aynı mantıkla halka kazandırıyoruz. İkisini birleştirdiğimiz de şehrin merkezinde muazzam bir akciğeri, muazzam bir nefes alma mekanını hemşerilerimize sunmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu projelerimiz yeşil Antalya hayaline büyük destek veriyor. Kepez, Antalya’ya nefes vererek, yoluna devam edecek” diye konuştu.

Haberlerimizi InstagramFacebookTwitterTelegram hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Diğer Haberler

Bakan Koca'dan randevu alıp da gitmeyen hastalara sitem! Açıklama istedi

Bakan Koca'dan randevu alıp da gitmeye..

Bakan Koca'dan randevu alıp da gitmeyen hastalara sitem! Açıklama istedi
Yumurta tartışmasında son nokta! Doğru mu tüketiyoruz!

Yumurta tartışmasında son nokta! Doğru..

Yumurta tartışmasında son nokta! Doğru mu tüketiyoruz!
5 yaşındaki çocuğa annesi işkence etti! Günlerce aç bırakıp darbetmiş

5 yaşındaki çocuğa annesi işkence etti..

5 yaşındaki çocuğa annesi işkence etti! Günlerce aç bırakıp darbetmiş
İzmir derbisinde yaralanan kaleci ile taraftarın son durumu belli oldu

İzmir derbisinde yaralanan kaleci ile ..

İzmir derbisinde yaralanan kaleci ile taraftarın son durumu belli oldu
Hull City, Dünya Kupası'na Antalya'da hazırlanacak

Hull City, Dünya Kupası'na Antalya'da ..

Hull City, Dünya Kupası'na Antalya'da hazırlanacak
Kötü haberi Zafer Alagöz duyurdu! Ünlü oyuncu Güzin Çorağan hayatını kaybetti

Kötü haberi Zafer Alagöz duyurdu Ünlü ..

Kötü haberi Zafer Alagöz duyurdu! Ünlü oyuncu Güzin Çorağan hayatını kaybetti