MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Kapanan televizyonun sahibinden flaş açıklama

08.12.2019 10:09

Bir süre önce kapanan Kanal Antalya’nın sahibi Cengiz Demirkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada FETÖ'cülerin hala etkili olduğunu vurguladı. Demirkaya, siyasi partilerin bu konuya duyarsız kaldığını belirtti.

Kapanan televizyonun sahibinden flaş açıklama

Bir süre önce yayın hayatına son vererek kapanan Kanal Antalya’nın sahibi Cengiz Demirkaya sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.  

Demirkaya, yaptığı açıklamalarda FETÖ'cülerin hala etkili olduğunu vurgularken siyasi partilerin bu konuya duyarsız kaldığının altını çizdi.

İşte Demirkaya'nın o açıklaması:

"Türkiye'de dahil, Antalya'da yayınlarıyla sadece Türk halkının yanında, gerçek bir televizyonculuk yapan Kanal Antalya'yı, Fetöcüler sistematik bir çalışmayla maalesef batırdılar.

İşin kötüsü, vatansever, milliyetçi, laik, muhafazakar gibi görünen partilerin yöneticileri bu konuda duyarsız kalarak, böyle bir dürüst yayıncılığın yaşaması için kıllarını bile kıpırdatmadılar.

Küresel çetenin ve Fetöcülerin etkisi maalesef toplum içinde bile halen çok güçlü. Maalesef toplumumuz manipülasyona ve iftiraya çok açık.

Ben ülkem için üzerime düşeni, en büyük fedakarlıklarla yapmaya çalıştım. Vicdanım rahat. Bundan sonraki süreçte, basın-yayın işi ile uğraşmayacağım. Bir kenara çekilip kitap yazacağım.

Umarım her şey Türk halkının lehine gerçekleşir. Elbette Türkiye Cumhuriyeti için her zaman her koşulda canım feda... Galiba bu sefer emeklilik dönemi geldi... Sağlıcakla kalın..."

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı