MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Hırsız sevgililerden sıcak gelişme

12.08.2019 11:18

Antalya’da ele el tutuşarak 10 evde hırsızlık  yaptıkları iddia edilen sevgili çift çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. 

Hırsız sevgililerden sıcak gelişme

Muratpaşa ilçesinde yakın sınırlar içinde yer alan Çağlayan, Güzeloba ve Şirinyalı Mahallesi'nde 10 evden, benzer şekilde hırsızlık olaylarının yaşanması üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği özel ekip kurdu. 

3 mahallede yüzlerce iş yerinin güvenlik kamerasını inceleyen özel ekip, şüphelilerin Suzan E., erkek arkadaşı Mesut T. ve Bayram A. olduğunu belirledi. 

Özel ekip kargocu kılığında şüphelileri takibe aldı. 

Son hırsızlık olayında ev sahibinin uyanması üzerine balkondan atlayarak ayağını kıran Mesut T., kız arkadaşı Suzan A. ve onlara yardım ettiği ileri sürülen Bayram A. kıskıvrak yakalandı. 

Mesut T. sol ayağı alçılı ve koltuk değnekleriyle, diğer şüphelilerle birlikte adliyeye sevk edildi. 

Sevgili olduklarını kabul eden ve bu yöntemle dikkat çekmediklerini aktaran sevgililer ve suç ortakları 10 ayrı suç dosyasından çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. 

Şüphelilerin çaldıkları döviz ve altınları, kent merkezindeki dövizcide bozdurup paylaştıkları, cep telefonlarını ise 100. Yıl'daki telefonculara sattıkları öğrenildi.

Bayram A.’nın ise çok sayıda hırsızlıktan kaydının olduğu öğrenildi. 

Öte yandan, güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde Suzan E. ve Mesut T.’nin sabaha karşı yaptıkları hırsızlıklara birlikte el ele tutuşarak gittikleri görüldü.  


 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3