MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
"GÖNÜLLÜNÜN GÜCÜ AB" eğitimleri törenle sona erdi

20.01.2020 12:30

MFİB’nce yerelde STK'ların kapasitelerini güçlendirme hibe programınca desteklenen, Efem Akdeniz Gençlik ve Spor Kulübü derneğinin yürüttüğü "Gönüllünün Gücü" projesi kapsamında derneğin faaliyetleri, bilgilendirme eğitimleri Konyaaltı Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezinde yapılan kapanış töreni ile sona erdi.

"GÖNÜLLÜNÜN GÜCÜ AB" eğitimleri törenle sona erdi

Projeye destek veren İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Hüseyin Kurtay, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Ahmet Ayhan ve kurum kuruluş yöneticilerinin katılımıyla proje süresince yapılan etkinlikler slayt gösterisiyle anlatıldı. Derneğin gönüllü çalışmalarına katılan bağlama grubu Türk Halk müziğinden dinletiler sundu ve projeye destek verenlere plaketleri verildi.

Gönüllülük ve Avrupa Fırsatları

Proje süresince Antalya'da Avrupa Gönüllü Hizmeti yapan akredite olan kurum ve kuruluşlarla, akredite olmak isteyenlerle bir araya gelindi, gönüllü günlerinde gençlerle buluşuldu. 2019 gönüllülük yılında Akdeniz Üniversitesi, Bilim Üniversitesi, Alanya Alaattin Keykubat Üniversitesi gençleri ile bir araya gelinerek ‘’Gönüllülük ve Avrupa Fırsatları‘’ konulu eğitim, söyleşi yapıldı. STK ve kurumlara uygulamalı Proje yazma eğitimi verildi, Bu etkinlikler sonucunda Kamu –STK işbirliği örneği oluşturuldu.


 

Beceri ve yetenekler geliştirilecek

Efem Akdeniz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Rahmi Turan,”Bu proje ile Derneğimizin kapasitesinin geliştirilmesinin yanında, Kamu-STK işbirliğinin ne kadar önemli olduğu bir kez daha anlaşılmıştır. Gençlerin ihtiyacı olan projelere ağırlık vererek bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirmenin yanında gönüllü çalışmalarına daha da çok önem vermelerini sağlayacağız’’ demiştir.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3