MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt

 
Evliliğe ilk adım

16.09.2017 10:49

ANTALYA'nın Demre İlçesi'nde ziraat mühendisleri Meltem Pelin Doğan ile Tolga Aldemir, aile içinde yapılan nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attı.

Evliliğe ilk adım

Demreli yaş sebze ve meyve ihracatçısı Durali Doğan'ın kızı ziraat mühendisi Meltem Pelin Doğan ile emekli Arif ve Naciye Aldemir'in oğlu ziraat mühendisi Tolga Aldemir, aile arasında yapılan törenle nişanlandı. Nişan törenine Demre Belediye Meclis Üyesi Mehmet Doğan, aileler ve yakınları katıldı.

Çiftin nişan yüzüklerini Tolga Aldemir'in dayısı Gazipaşa eski Belediye Başkanı, Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi ve Gazipaşa Belediye Meclis Üyesi Ahmet Büyükakça taktı. Büyükakça, "Bugün iki yetişmiş, aynı meslek sahibi gencimizin kuracağı mutlu bir yuvanın ilk adımını atıyoruz. İkiniz de iki ailenin evladı olacaksınız. Birbirinize karşı yaşamınız boyunca saygı, sevgi, hoşgörü içinde olun. Sabırlı olmayı bilin. Güçlükler karşısında yılmayın. Birbirinizle dayanışma içinde, yaşamla mücadele etmesini bilin" dedi.

ANTALYA'NIN DEMRE ILCESI'NDE ZIRAAT MUHENDISLERI MELTEM PELIN DOGAN ILE TOLGA ALDEMIR, AILE ICINDE YAPILAN NISAN TORENIYLE EVLILIK YOLUNDA ILK ADIMI ATTI.(FOTO:DEMRE-DHA)

Büyükakça konuşmasının ardından alkışlar arasında geçlerin nişan yüzüklerini taktı.

(Ahmet ACAR / DHA) 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto