MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

 
Erkekler 'aldatılma' şüphesiyle dedektif tutuyor

30.10.2017 12:48

Antalya'da özel dedektiflik hizmeti veren Nejat Değirmencioğlu, en çok erkeklerin aldatılma şüphesiyle kendilerine başvurduğunu belirtti.

Erkekler 'aldatılma' şüphesiyle dedektif tutuyor

Dedektiflik ve soruşturma biriminin sahibi 34 yaşındaki Nejat Değirmencioğlu, Antalya'da, 6 kişilik ekibiyle hizmet veriyor. Pamukkale Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunu Değirmencioğlu, 2007 yılında Danimarka'da ardından ABD'de 6 ay özel dedektiflik eğitimi aldı. Kursları başarıyla bitirip, her iki ülkeden dedektiflik sertifikası alan Değirmencioğlu, 2008 yılında Antalya'da dedektiflik bürosu kurdu. Değirmencioğlu, çoğunlukla avukatlar olmak üzere resen başvurular için delil toplarken, akıllarındaki soru işaretlerini gideriyor.

Değirmencioğlu, 'Filmlerdeki gibi otomobil içerisinde kahve içip, hamburger yiyerek, iş yapmıyoruz' derken, açılan dosyalarda mahkemelere delil oluşturacak nitelikte detaylı çalışma yaptıklarını belirtti. Aldatma ya da aldatılma şüphesi, adreslerle kayıp kişilerin bulunması, cinayet ve dolandırıcılık olaylarının çözümü gibi birçok konuyu fotoğraflı ve videolu delilleriyle müşterilerine sunduklarını anlatan Değirmencioğlu, "Ekibimiz, titiz bir şekilde 7/24 dışarıda dosyalarını takip eder; en sonunda rapor halinde sunar. Yeter ki başvuranlar, bize net ve açık bir şekilde ne istediklerini söylesin" diye konuştu. 

'EN ÇOK ERKEKLER BAŞVURUYOR'

Değirmencioğlu, takip ettikleri dosyaların çoğunluğunun 'aldatılma' şüphesiyle açıldığını söyledi. 'Aldatılma' şüphesiyle takip ettikleri dosyaların yüzde 50'sinden fazlasının ise erkek müşterilere ait olduğunu belirten Değirmencioğlu, "Çoğunlukla bilinçli insanlar, bize başvuruyor. Ne istediklerini biliyorlar. Ev hanımı da var, CEO da var; ancak erkeklerin en büyük şüphesi, 'Acaba karım ya da sevgilim beni aldatıyor mu?'" diye konuştu.

'BAŞVURANLARIN YÜZDE 80'İ HAKLI ÇIKIYOR'

Dosya açanlara makul fiyatlarla yardımcı olduklarını dile getiren Değirmencioğlu, işin süresine göre araştırma maliyetinin 25-30 bin TL'yi bulduğunu kaydetti. Çok cüzi fiyatlarla da tatmin edici sonuçlara ulaşıldığını söyleyen Değirmencioğlu, "Erkekler de kadınlar kadar kuvvetli hislere sahip. 'Aldatılma' şüphesiyle bize başvuran erkeklerin yüzde 80'i, şüphelerinde haklı çıkıyor. Şüphesi boşa çıkan yüzde 20'lik kesim ise 'Çok şükür' diyerek, sevinçle ayrılıyor" dedi.

(Alparslan ÇINAR / DHA)

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto