MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Eski eşine çocuğunun gözü önünde saldırdı!

29.05.2019 12:37

Antalya’da bir şahıs, boşandığı eşine çocuğunun gözü önünde tekme ile saldırdı. O anlar güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. 

Eski eşine çocuğunun gözü önünde saldırdı!

Edinilen bilgiye göre olay, Döşemealtı ilçesinde bulunan Çocuk Şube Müdürlüğü önünde meydana geldi.

S.G., boşandığı eşi T.G.’ye çocuğunun gözü önünde uçan tekme attı. Saldırı anı güvenlik kameralarına yansırken T.G.’nin tekmenin şiddetiyle önce araba üstüne ardından da yere yığıldı görüldü. 

“Üstüme yürüdü ve şiddetli bir şekilde tekme attı” 

Şikayetçi olan T.G. ifadesinde, eski eşi S.G.’nin 10 yaşındaki oğlunu, kendisinden şikayetçi olması için Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürdüğünü söyledi.

Polisin kendisini arayarak durumu haber verdiğini ifade eden T.G., ifadesine şöyle devam etti: 

“Oğlumu polis bana teslim etti. Binadan çıktık ve bina bahçe kapısı önünde eski eşim oğlumu götürmek istediğini söyledi ve bende buna müsaade etmedim.

Çocuk Şube Grup Amiri ve avukatının yanında bana, ‘seni öldürürüm, seni temizlerim’ şeklinde tehdit ederek, bir eliyle ‘boğazını keserim’ diyerek işaret etti. Oğlumu almaktan vazgeçmeyeceğimi anlayınca ‘seni öldüreceğim, senin yanına gideceğine Çocuk Esirgeme Kurumu’na götürün’ diye bağırdı. Üstüme yürüdü ve şiddetli bir şekilde tekme attı. Ben orada bulunan arabanın üzerine düştüm ve sonra yere yığıldım. Şiddetle arabaya çarptığım için belim ve elim ağrıyor” dedi. 

Yere düştükten sonra ‘Biri bir şey yapsın. Ne olur biri beni kurtarsın’ diyerek yardım istediğini kaydeden T.G., “O sırada S.G. bana bağırmaya devam ediyordu.

Ancak olayın şokuyla ne dediğini hatırlayamıyorum. Sonra polisler yanımıza geldi. Beni ve çocuğu içeriye aldılar. S.G.’yi ise tuttular. O bana vururken polisler ona engel olmaya çalıştılar” diye konuştu. S.G.’nin ifadesinin ardından serbest bırakıldığı bildirildi. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı