MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Antalya haber: Mega yat Kekova'ya demir attı

05.10.2020 12:31

Antalya haber... Dünyanın en lüks ve pahalı yatlarından biri olarak bilinen 97 metre uzunluğundaki Cayman Adaları bayraklı 'Faith' adlı yat, Antalya'nın Demre ilçesindeki dünyaca ünlü Kekova'ya demir attı. 

Antalya haber: Mega yat Kekova'ya demir attı

Haber merkezimize gelen Antalya haberine göre; Antalya'nın Demre ilçesine bağlı dünyaca ünlü Kekova'ya gelen ve dünyanın sayılı mega yatlarından biri olarak gösterilen 200 milyon dolarlık 'Faith', görenleri kendine hayran bıraktı.

Bölgedeki diğer yatlar uyarıldı 

İki gündür Kekova'da demirli halde duran yattaki müşterilerin zaman zaman denizde ve yatın havuzunda yüzdüğü görüldü. Yata bağlı olan küçük teknelerle gezintiye çıkan müşterilerin, yine iki küçük yatla mürettebat tarafından korunduğu, bölgede gezen diğer yatların, kendilerine yaklaşmaması için de uyarıldığı görüldü.

Büyüklüğüyle dikkat çekiyor

97 metre uzunluğundaki Cayman Adaları bayraklı ve yabancı müşterileri gezdirdiği bilinen yat büyüklüğüyle de dikkati çekiyor. Yatın 9 misafir kabini ve 32 mürettebatı bulunuyor. Yatın içinde yan duvarları ve tabanı camdan bir yüzme havuzu bulunuyor. 

Kaş'tan her gün Kekova'ya tur düzenleyen Ergun Dündar, "Bu yıl ikinci kez dünyaca ünlü mega yatlardan biri Kekova ve Kaş'a geldi. Bu tür yatların bölgeye gelmesi Türkiye ve Kekova açısından çok önemli. Türk denizlerinin güvenli olduğunun bir göstergesi" dedi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı