MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
Corona virüsü için Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden açıklama!

31.01.2020 22:22

Corona virüsü dünyada gün geçtikçe yaygınlaşırken, bazı hesaplar Antalya'da Corona virüsü için kırmızı alarm verildiğine dair paylaşım yaptı. Paylaşımların yaygınlaşması üzerine Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden açıklama geldi.

Corona virüsü için Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden açıklama!

Çin'in Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve gün geçtikçe dünyaya yayılan  Corona virüsü için bazı hesaplar Antalya'da kırmızı alarm verildiğine dair paylaşımlarda bulundu.

Paylaşımların yayılması üzerine Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden açıklama geldi. Yapılan açıklama sonrası paylaşımda bulunan hesapların asılsız olduğu anlaşıldı.

Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada Antalya Büyükşehir Belediyesi, "Asılsız hesaplardan Belediyemiz kaynak gösterilerek Antalya'da koronavirüs için kırmızı alarm verildiği bilgisi yayılmaktadır. Belediyemize bu konuda ulaşmış bilgi ve açıklaması yoktur.Vatandaşlarımızın resmi açıklamalar dışında asılsız paylaşımlara itibar etmemesini rica ederiz" dedi.

İşte Büyükşehir Belediyesinin adının kullanıldığı ve Belediye tarafından yalanlanan ve cepten cebe kısa sürede yayılan o mesaj...

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı