MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

1 mayıs

Fenix center
CHP Antalya İl Başkanlığı'ndan Büyükşehir'deki yetki krizine ilişkin açıklama

16.11.2020 11:39

Antalya haber...CHP Antalya İl Başkanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde yaşanan yetki krizine ilişkin açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, "Başkanvekilimiz Mehmet Hacıarifoğlu’nun; Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Örgütlerimiz, Belediye Başkanlarımız ve Meclis Üyelerimiz ile birlikte yanında olduğumuzu kamuoyuna saygıyla bildiririz" ifadeleri kullanıldı.

CHP Antalya İl Başkanlığı'ndan Büyükşehir'deki yetki krizine ilişkin açıklama

Haber merkezimize gelen Antalya haberine göre; CHP Antalya İl Başkanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde yaşanan yetki krizi ile ilgili bir mesaj yayınladı.

CHP İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

"13 Kasım Cuma günü kamuoyuna düşen “E-imza ile Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Hacıarifoğlu’nun görevden alınması” ile ilgili belgenin, 14 Kasım saat 9:00'da İçişleri Bakanlığı tarafından verilen kararla usülsüz ve hukuksuz olduğu saptanmıştır. Büyükşehir Belediyesi Başkanvekilimiz Mehmet Hacıarifoğlu görevinin başındadır.

Önceden planladığımız gibi Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediyesi Meclis Grubumuzu, bugün (15 Kasım) saat 14:00'te gündemi konuşmak üzere İl Başkanlığımızda olağanüstü topladık.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek görevinin başına dönene kadar görevine devam edecek olan Başkanvekilimiz Mehmet Hacıarifoğlu’nun; Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Örgütlerimiz, Belediye Başkanlarımız ve Meclis Üyelerimiz ile birlikte yanında olduğumuzu kamuoyuna saygıyla bildiririz."

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs

1 mayıs konayaaltı