MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Çaresiz kadın sinir krizi geçirdi

19.12.2019 16:37

Antalya’da 2 aylık birikmiş kirasını ödemediği gerekçesiyle mülk sahibi tarafından dükkanından çıkartılmak istendiğini iddia eden kıraathane sahibi Sultan İpek Yıldırım (40), sinir krizi geçirdi.

Çaresiz kadın sinir krizi geçirdi

Olay, Kepez ilçesine bağlı Ünsal Mahallesi Mustafa Haşmet Caddesi üzerindeki bir kıraathanede meydana geldi.

1 yıldır kıraathane işletmeciliği yapan Sultan İpek Yıldırım, 2 aylık kira borcu olan 4 bin lirayı ödeyemedi. Bunun üzerine dükkan sahibi 2 aylık kirasını alamadığı gerekçesiyle tahliye kararı çıkarttı.

Öğle saatlerinde ise icra müdürlüğüne bağlı memurlar, polis eşliğinde tahliye işlemini gerçekleştirmek istedi.

Karara sinirlenen Yıldırım, dükkanın içerisine girerek önce kapıyı kilitledi, ardından içerideki tüm eşyaları etrafa savurup kıraathanenin camlarını kırdı. Polisin kapıyı açmasının ardından içeriden çıkartılan Yıldırım, dışarıda sinir krizi geçirdi.

Güçlükle sakinleştirilmeye çalışılan kadın, o sırada olay yerinde olmayan iş yeri sahibi C.D.’ye de sözlü olarak tepki gösterdi. Yıldırım’ın sakinleştirilmesinin ardından icra memurları içerideki eşyaların tahliyesini gerçekleştirdi.

Gözyaşı döktü

Eşyalarının çıkartılışını gözyaşlarıyla izleyen Yıldırım, gazetecilere yaptığı açıklamada kirasını elden ödediğini, mülk sahibine 2 aylık kira borcunun olduğunu söyledi.

3 çocuk okuttuğunu belirten Yıldırım, “Yazık değil mi? Benim 3 tane çocuğum var. Onları yurda mı bırakayım? Hakkımı istiyorum. Kendisi benden bir senelik senet aldı. Buranın tabanını, camını, elektriğini, her şeyini ben yaptırdım.

Bana, ‘yaptır, kiradan düşeriz’ dedi. 2 aylık bende kirası var. Durumum iyi olmadığı için ödeyemedim. Sözleşmeyi yeniletmeyip boşaltma kararı çıkartmış. Ben buraya bir seneden bu yana müşteri yığdım. Aldığım sadece çay parası.

Çocuk geçindiriyorum burada. Yazın iş yapamadık, kışın kazanacağız, 4 ay müsaade istedim. Onu da vermediler” diyerek gözyaşı döktü.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı