MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

 
Beşkonaklılar sit alanı sorununu konuştu

16.09.2019 12:41

Antalya Beşkonaklılar Birlik ve Beraberlik Derneği, Manavgat Beşkonak'a bağlı köy muhtarları ile buluştu.

Beşkonaklılar sit alanı sorununu konuştu

Antalya Beşkonaklılar Birlik ve Beraberlik Derneği Manavgat Beşkonak'a bağlı köy muhtarları ile Köprülü Kanyon'da istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.

Muhtarların da hazır bulunduğu toplantıda yöre halkının sit ve arkelojk alanlar konusunda yaşadığı sorunların çözüm yolları konuşuldu. 

Başkan Hakan Halim Okudan,  yönetim kurulu üyeleri Ramazan Bahar, Sinan Temirtaş, Mehmet Okudan ve Dursun Kaya köylerin genel sorunu olan milli park, doğal sit ve arkeolojik sit alanı konularında önlerindeki süreci nasıl yürütecekleri hakkında bilgiler verdi.

Muhtarların her birinin köyleri hakkında beyan ettiği sorunları ve talepleri not edilerek dernek yönetim kurulu tarafından ilgili kurum ve kurulaşlara iletileceği belirtildi 

Başkan Halim Okudan, “Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için diyerek bundan sonraki süreçte derneğin ve muhtarlıkların hep birlikte hareket edeceğiz.

Hemşehrilerimiz derneğin doğal üyesidir. Beşkonak’ın hakettiği hizmeti alabilmesi için Antalya özelinde, Türkiye genelinde Beşkonak’ın sözcüsü olacağımızı belirtmek isterim. Beşkonakta yeni bir dönem başlatıyoruz” diye konuştu

Yönetim kurulu üyeleri ve muhtarlar ile fikir alışverişinde bulunuldu
 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto