MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Berrin Öner Akdağ başkanlık yarışında iddialı!

14.02.2020 13:20

CHP Muratpaşa İlçe kadın Kolları Başkan adayı Berrin Öner Akdağ, ilçeyi karış karış gezerek projelerini anlatıyor.

Berrin Öner Akdağ başkanlık yarışında iddialı!

Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkan Adayı Berrin Öner Akdağ seçim çalışmaları sırasında Muratpaşa’yı baştanbaşa dolaşarak projelerini anlatıyor ve destek istiyor.

El ele, gönül gönüle hizmet

Uzun yıllar görev yaptığı medya sektöründe edindiği deneyimi siyasete aktaran Berrin Öner Akdağ, "Hayata geçireceğimiz projelerle seçmenimizin önce gönlünü sonra oyunu kazanacağız. İlçemize ele ele gönül gönüle hizmet etmeye geliyoruz" dedi. 15 Şubat Cumartesi günü yapılacak seçimlerde liste rengi olarak, kadını temsil eden pembe rengini seçtiklerini dile getiren Akdağ, “Hedefimiz yalnızca kadınlarımıza yönelik çalışmalar yapmak değil, ülkemize, milletimize, kentimize ve ilçemize çağdaş kazanımlar sağlamaktır” diye konuştu.

Kadınımıza pozitif ayrımcılık istiyoruz

Yüksek sorumluluk bilinci ve çalışma azmiyle başkanlığa aday olduğunun altını çizen Berrin Öner Akdağ, “Ben ve listemdeki yol arkadaşlarım, büyük hedeflerle ve umutlarla yola çıktık. Her şeyin çok güzel olacağına yürekten inanıyoruz. Kadına yönelik ayrımcılığın ve saldırıların önüne geçmek ve kadınlarımızın insana yakışır hak ve adalete kavuşabilmeleri için var gücümüzle mücadele edeceğiz” dedi. Berrin Öner Akdağ, ilçede yaptıkları seçim çalışmalarında büyük ilgi ve destek gördüklerini de sözlerine ekledi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı