MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Konyaaltı Belediyesi

Yörükoğlu süt
Babasının kavga ettiği adamları bıçakladı!

16.11.2020 15:39

Antalya haber... Antalya'da babasının daha önce kavga ettiği gruptan 5 kişiyle yolda karşılaşan Süleyman H., tarafları sokak ortasında bıçakladı. Yaralılardan Refik Valiyev hayatını kaybetti. Süleyman H. ise gözaltına alındı.

Babasının kavga ettiği adamları bıçakladı!

Haber merkezimize gelen Antalya haberine göre, babasının daha önce kavga ettiği gruptan 5 kişiyle yolda karşılaşan Süleyman H., tarafları sokak ortasında bıçakladı. Yaralılardan Refik Valiyev hayatını kaybetti. Süleyman H. ise gözaltına alındı.

SOKAKTA KARŞILAŞTI

Olay, 14 Kasım günü gece yarısı Muratpaşa ilçesi Meydankavağı Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Süleyman H., sokakta yürüdüğü sırada, önceden babası ile kavga eden Refik Valiyev, Tahir Aslanov, Kemal Usseinov, Murat Abdulleva ve Osman Somerset ile karşılaştı.

TARTIŞMA ÇIKTI

Kendilerini polise ihbar edeceğini söyleyen Süleyman H., Ahıska Türkü olan Refik Valiyev'in kolundan tutarak, ayrılmamasını söyledi. Bunun üzerine Refik Valiyev ile Süleyman H. arasında tartışma çıktı.

Çıkan kavgada Süleyman H., yanındaki bıçağı çekerek Refik Valiyev, Tahir Aslanov, Kemal Usseinov, Murat Abdulleva ve Osman Somerset'i çeşitli yerlerinden yaraladı. Olay sırasında bıçağı elinden alınan Süleyman H. de çeşitli yerlerinden yaralandı. İhbar üzerine çağrılan ambulansla hastaneye götürülen yaralılardan Refik Valiyev, yaşamını yitirdi. Soruşturma başlatan polis Süleyman H.'yi gözaltına alırken, Murat Abdulleva ise kaçtı. Diğer yaralılar ise hastanede tedaviye alındı.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Coronden

FOTO GALERİ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

İLANLAR

vefatlarımız

Adin Hotel 3