MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

 
Antalya'da tehlike oluşturuyordu, yıkıldı!

31.12.2018 11:57

Antalya’nın tarihi Balbey Mahallesi’nde duvarları gövdesinden ayrılan ve tehlike oluşturan yapı, alınan iznin ardından kontrollü olarak yıkıldı. 

Antalya'da tehlike oluşturuyordu, yıkıldı!

Antalya’nın tarihi mahallelerinden Balbey 418 Sokak’taki koruma altındaki kerpiç evin duvarları zamanla gövdesinden ayrılmaya başladı.

Yola doğru açılan duvar, alttan gelip geçen yaya ve sürücüler için hayati tehlike oluşturdu. Mahalle sakinleri Balbey Mahallesi Muhtarı Abdullah Uyaroğlu ve Antalya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, binanın durumunu içeren bilgileri ilgili belediyeye ulaştırdı. Belediyenin ve uzmanların yaptığı incelemenin ardından hazırlanan rapor doğrultusunda alınan izinle, tehlike oluşturan yapı Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından kontrollü olarak yıkıldı. 

"Muhtardan teşekkür" 

Muhtar Uyaroğlu, yapının herhangi bir can ve mal kaybına neden olmadan yıkımının gerçekleştirildiğini belirterek, "Senelerdir müracaat etmediğim yetkili makam kalmayan hayati tehlike arzeden ev, en son İçişleri Bakanlığı'na yazmış olduğum dilekçe sonucu yıkılmaya başlandı. Büyükşehir Belediyemize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi. 

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto