MY TV Türkiye Programlarını İzlemek İçin Tıklayın
Yörükoğlu süt

1 Mayıs konyaaltı

Muratpaşa Belediyesi anneler günü

Fenix center
Antalya'da otomobili yanan Seyfettin Tunç: "Param kül oldu"

03.11.2020 15:25

Antalya haber...Antalya’da bir esnafın borçla aldığı ve kamyonet almak için satmaya hazırlandığı otomobili alev aldı. Yangında araç kullanılmaz hale geldi.

Antalya'da otomobili yanan Seyfettin Tunç: "Param kül oldu"

Antalya haber... Yangın Antalya'nın Kepez ilçesi Yenidoğan Mahallesi Vakıf Zeytinliği yolunda saat 14.30 sırasında meydana geldi. Hırdavat işi ile uğraşan Seyfettin Tunç, 2 ay önce borçla aldığı 35 DC 1970 plakalı otomobilini satmak için bir galerici ile görüştü.

Görüşmenin ardından Tunç, aracındaki eksiklikleri tamamlamak için Akdeniz Sanayi Sitesi’ne hareket etti. Tunç, sanayi yolundayken aracının motor bölümünden dumanlar yükselmeye başladığını farkedince hemen otomobilini kenara çekti.

Tunç, iner inmez aracı alevler sardı. Yoldaki sürücüler hemen durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirirken, Seyfettin Tunç, aracının yanından diğer araçların geçmesini engellemeye çalıştı. Alevler kısa sürede otomobilin her yerini sardı. İtfaiyenin müdahalesine rağmen araç yanarak hurdaya döndü. Emekleri yanıp giden sürücü Seyfettin Tunç ise büyük üzüntü yaşadı. Aracın yanma anını ise vatandaşlar cep telefonu kamerası ile görüntüledi.

Aracını borçla almış 

Tunç olayla ilgili, “2 ay önce otomobilimi 46 bin TL’ye aldım. Galericiye uğradım ardından Akdeniz Sanayi Sitesi’ne doğru yola çıktım. Vakıf zeytinliği yanına geldiğimde dumanlar yükselmeye başladı. Hemen durdum alev almaya başladım. Diğer sürücüleri gelmeyin diye uyardım. Aracın yanıyordu ama kimse durmadan geliyordu. Aracı çekip hurdacıya bırakacağım. Aracım, param kül oldu. Ama Allah'tan canımıza bir şey gelmedi” dedi.

SUR YAPI

Sur yapı mobil

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap
Adin Hotel 3

Coronden

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

1 mayıs konayaaltı